aktualizacja 

Pan młody się popłakał. Chamski żart zrujnował mu wesele

168

Panna młoda z Kentucky udostępniła na TikToku szokujące wideo ze swojego wesela. Widać na nim pana młodego, który dziwnie się zachowuje, niewyraźnie mówi i nie potrafi utrzymać równowagi. Okazało się, że znajomi dodali mu narkotyk do drinka.

Pan młody się popłakał. Chamski żart zrujnował mu wesele
Pan młody dostał narkotyki na własnym weselu. (TikTok)

Brandy z Richmond w stanie Kentucky pokazała na TikToku szokujące nagranie ze swojego wesela. Widać na nim jak Billy, jej świeżo upieczony mąż, bardzo dziwnie się zachowuje. Pan młody nie potrafił utrzymać równowagi, potykał się i miał kłopoty z mówieniem.

Pan młody nieświadomie zażył narkotyki

Okazało się, że znajomi Billy'ego, bez jego wiedzy, dosypali mu narkotyki do drinka. Brandy, za pomocą tego nagrania, chciała pokazać, czym może skończyć się tak nieostrożne podejście do substancji odurzających.

Brandy powiedziała, że Billy bardzo źle się czuł. Serce mu waliło, był czerwony na twarzy, a w dodatku przestał panować nad swoimi emocjami. Panna młoda dodała, że wielu gości również zażyło mieszankę alkoholu i tabletek, ale Billy nic o tym nie wiedział. Po wykonaniu testów okazało się, że pan młody był pod wypływem Adderallu, czyli leku stosowanego przy ADHD.

Opowiem swoją emocjonalną historię, kiedy do jego drinka dodano zmiażdżony Adderalle, aby uświadomić fatalne konsekwencje. [...] Jego serce biło szybciej, jego mózg poruszał się szybciej, niż mógł wypowiadać słowa – przekazała panna młoda w tekście nałożonym na wideo.

Filmik szybko stał się viralem. Obejrzano go ponad 6 mln razy. Pojawiło się także wiele komentarzy przerażonych internautów, którzy opowiadali własne historie o narkotykach i alkoholu. Komentarza udzielił także Billy, który opisał, jak źle się czuł. Wyznał, że "się pocił", był "super czerwony" i że miał "suchość w ustach".

Małżonkowie doszli już do tego kto dokładnie dosypał Adderall do drinka Billy'ego i zapewnili, że "się tym zajęli". Adderall jest silnym lekiem stosowanym przy ADHD. Wiele osób zażywa go także jako substancję odurzającą, ponieważ powstaje na bazie amfetaminy. Zmieszany z alkoholem może doprowadzić do poważnych konsekwencji.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Jagodzianka symbolem drożyzny? Minister odpowiada
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić