o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Robert Czykiel
|

Zobaczył hasło "Zmień piec" i wpadł w szał. Wstrząsające sceny pod kościołem

7
Podziel się

35-latek prawdopodobnie źle przeczytał hasło "Zmień piec" i zamiast "piec", zauważył słowo "płeć". Mężczyzna wpadł w furię pod kościołem św. Archanioła we Wrocławiu.

Zobaczył hasło "Zmień piec" i wpadł w szał. Wstrząsające sceny pod kościołem
Demolka pod kościołem we Wrocławiu (Facebook)
bEDSGzyt

W minioną niedzielę pod kościołem św. Archanioła we Wrocławiu pojawiła się Fundacja Plastformers. Na wiernych czekało stanowisko z hasłem "Zmień piec". Przedstawicielka fundacji zachęcała ludzi, aby wymieniali stare piece na nowe i bardziej ekologiczne.

Wstrząsające sceny pod kościołem we Wrocławiu

W pewnym momencie pojawił się tam 35-letni mężczyzna, który przyjechał na rowerze. Nagle wpadł w szał i zdemolował stanowisko oraz laptopa. W międzyczasie rzucił: "nawet pod kościołem stoicie!".

Świadkowie byli zaskoczeni reakcją mężczyzny. Co u niego wywołało aż tak dużą złość? Wszystko wskazuje na to, że źle przeczytał hasło na stanowisku. Zamiast "Zmień piec", odczytał "Zmień płeć".

bEDSGzyv
Do czego prowadzi retoryka nawoływania do nienawiści połączona z brakiem mózgu i nieumiejętnością czytania? Do agresji - komentuje Fundacja Plastformers.

Sprawa została zgłoszona na policję. 35-latek będzie teraz odpowiadać za uszkodzenie mienia. Największą karą będzie dla niego wstyd, bo o jego zachowaniu usłyszała cała Polska.

Zobacz także: Zbigniew Ziobro przyznaje pieniądze gminie anty-LGBT. "Pokazuje, że jest na prawo od PiS"
bEDSGzyB

Czytaj także:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDSGzyW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
Ewa
rok temu
Po co tam stoją pod kościołem? Tak,bo ludzi dużo,ale trzeba się zastanowić nad przekazem...zamiast " zmień piec" należało napisać " wymień piec "...facet niedouczony źle przeczytał i teraz będzie miał problemy....
Lola
rok temu
😂😂🤣
OnOnaOno
rok temu
Nie ma tutaj żadnej pomyłki, jegomość świetnie czyta ze zrozumieniem i jest nadzwyczaj inteligentną trans kobietą, zwyczajnie jest ono przywiązane do swojego starego pieca 😂😂🤣
bEDSGzyX
Jolanta
rok temu
🤗🤗🤗🤗😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂
NNn
rok temu
Każdy się może pomylić. Sikorski swego czasu zrobił łaskę Amerykanom...;)
Budka👴
rok temu
Widać inteligentny wyborca P0🤣
Budka👴
rok temu
Rafał to ty🍭
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić