aktualizacja 

Zobaczył ją przy drodze. "Jezu". Aż się zatrzymał

19

Na popularnym kanale "Stop Cham" w serwisie YouTube udostępnione zostało kolejne wideo. Nagrano na nim sytuację ze z Wielkopolski. Tym razem nie doszło do żadnego wypadku lub słynnej walki "kogutów" na drodze. "Na temat logiki ukochanej się nie wypowiadam" - napisał autor nagrania. O co poszło?

Zobaczył ją przy drodze. "Jezu". Aż się zatrzymał
Zobaczył ją przy drodze. Musiał się zatrzymać (YouTube)

Dzięki kanałowi "Stop Cham" w serwisie YouTube, który ma także swój profil na platformie X (dawniej Twitter), regularnie dowiadujemy się o nietypowych wydarzeniach na polskich drogach. Tym razem nie doszło do kolizji dwóch samochodów, tylko... sytuacji z udziałem deski. Wszystko działo się w wojewódzkie Wielkopolskim.

Jak widzimy na nagraniu, z lewej strony na poboczu stał samochód z przyczepką. - O Jezu - powiedział nagle autor nagrania. Kilka sekund później okazało się, że autor wyminął część burty, która była urwana z samochodu, który stał na poboczu.

Autor postanowił cofnąć się, aby zabrać niebezpieczną część burty z jezdni i oddać ją właścicielowi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Poseł PiS kluczył, ale ostatecznie przyznał. Chodzi o TVP
Właściciel przyczepki samochodowej zatrzymuje się awaryjnie na poboczu, jak się później okazuje z powodu oderwania części burty. Pierwsze dwa samochody niestety wjeżdżają w elementy przyczepki, kolejne dwa pojazdy dostają ostrzeżenie światłami drogowymi, co skutecznie zwraca ich uwagę i pomaga ominąć przeszkodę. Na temat logiki ukochanej się nie wypowiadam - napisał w opisie filmu.

Jak internauci skomentowali ten film? Większość z nich jest zachwycona postawą kierowcy, który zachował się bardzo odpowiedzialnie.

Szacunek. To właśnie jest synonim 'dobrego kierowcy', a nie tylko to, że 'mam prawo jazdy od 40 lat' - czytamy w sieci. Brawo dla kierowcy, oby takich kierowców było więcej - dodaje kolejny internauta.
Zobacz także: Deska na drodze ... tylko mu mrugnij. Kierowca nie odpuścił - pomoc na drodze #1257 Wasze Filmy

Popularny kanał w sieci

Kanał "Stop Cham" cieszy się coraz większą popularnością w serwisie YouTube. Obecnie posiada 533 tysiące subskrybentów. Codzienne na tym kanale znajdziemy filmy, które pokazują niebezpieczne wypadki lub skandaliczne zachowanie kierowców.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić