Zobaczył zdjęcie właścicielki domu pogrzebowego. Od razu się zakochał

5

Mick Bramman zobaczył reklamę domu pogrzebowego AW Lymn, mieszczącego się w Long Eaton w środkowej Anglii. Jego uwagę przykuła jednak nie oferta, lecz zdjęcie właścicielki – Louise Cook. Zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia i zaczął dążyć do kontaktu.

Zobaczył zdjęcie właścicielki domu pogrzebowego. Od razu się zakochał
Mick Bramman zobaczył zdjęcie właścicielki domu pogrzebowego i zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images, kzenon)

Mick Bramman nie potrafił zapomnieć o właścicielce domu pogrzebowego. 56-latek uznał nieznajomą za "najcudowniejszą" kobietę, jaką kiedykolwiek widział i postanowił ją poznać. Zaczął szukać profilu Louise Cook na Facebooku.

Miłość od pierwszego wejrzenia. Brytyjczyk zakochał się w kobiecie ze zdjęcia

Mick Bramman mógł wyświetlić profil Louise Cook na Facebooku, ponieważ posiadali wspólnych znajomych. 56-latek wysłał właścicielce domu pogrzebowego pytanie, czy miałaby ochotę na wspólne wyjście.

Mick skontaktował się ze mną na Facebooku (...) i zapytał, czy chciałabym z nim kiedyś wyjść. (...) Początkowo nie zastanawiałam się nad tym, ponieważ właśnie rozstałam się z dotychczasowym partnerem, więc nie myślałam o randkowaniu – wspominała Louise Cook w rozmowie z Mirror.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Louise Cook zmieniła zdanie już następnego dnia. Właśnie wyszła ze znajomym na drinka, gdy otrzymała kolejną wiadomość od Micka Brammana. Tym razem wysłał zdjęcie, na którym pozuje z reklamą z fotografią 51-latki w tle. To chwyciło Cook za serce. Po poznaniu 56-latka odwzajemniła jego uczucia.

Z pewnością wywołał tym uśmiech na mojej twarzy, więc zgodziłam się na randkę, a dwa lata później zaręczyliśmy się. To zdjęcie było powodem, dla którego zgodziłam się z nim spotkać, ponieważ mamy podobne poczucie humoru. To zabawne, że nigdy wcześniej się nie spotkaliśmy, mimo że mieszkamy w tym samym mieście od 18 lat – opowiadała Louise Cook (Mirror).

Para weźmie ślub w grudniu tego roku. Louise Cook i Mick Bramman wybrali kaplicę, w której odbywają się nabożeństwa pożegnalne dla klientów domu pogrzebowego 51-latki. To będzie pierwsza taka sytuacja w historii istnienia tego miejsca.

Będziemy pierwszą parą, która weźmie ślub w kaplicy i jestem bardzo wdzięczna, że nam na to pozwolono. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi i nie możemy doczekać się naszego świątecznego ślubu – podsumowała Louise Cook (Mirror).
Zobacz także: Zobacz też: Dagmara Kaźmierska znalazła miłość?
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić