"Zombie żądają pisowskiej krwi!". Mocny wpis Barbary Nowak

151

Nie milkną echa w sprawie maila, który Barbara Nowak miała napisać w 2017 roku do Ryszarda Terleckiego. Ówczesna małopolska kurator oświaty wyznała miłość posłowi Prawa i Sprawiedliwości. Teraz Nowak żali się, że jest ofiarą stalkingu i hejtu. Dodała mocny wpis w mediach społecznościowych.

"Zombie żądają pisowskiej krwi!". Mocny wpis Barbary Nowak
"Zombie żądają pisowskiej krwi!". Mocny wpis Barbary Nowak (PAP, �ukasz G�gulski)

W przeszłości głośno było o aferze ze skrzynką mailową Michała Dworczyka. Teraz w mediach głośno jest o byłej kurator małopolski, bowiem prywatna skrzynka Barbary Nowak została zhakowana. Ujawniono m.in jej bardzo osobisty list do posła Ryszarda Terleckiego.

Kocham Cię i to jest jedyne, co chciałabym, aby głośno i wszędzie było słychać. Uwielbiam Cię, to oczywiste. Mam świadomość upływającego bezlitośnie czasu i dlatego chcę, żebyś był świadomy tego, co w moim mniemaniu jest najważniejsze - miała napisać Barbara Nowak w kierunku Ryszarda Terleckiego.

Wyciek maila zdenerwował Nowak, która dodała mocny wpis w mediach społecznościowych. Żali się, że jest ofiarą stalkingu i hejtu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sondażowa bieda Trzeciej Drogi. Wskazał głównego winnego
Dociekliwym polecam sprawdzić liczbę moich zawiadomień organów ścigania o groźbach karalnych wobec mnie i moich bliskich, analizę uznania mnie za ofiarę stalkingu, ściek hejtu od lat. Teraz stan gotowości najwyższej, przecież kandyduję w wyborach! Zombie żądają pisowskiej krwi! - napisała na platformie X (dawniej Twitter).

Internauci komentują wpis Nowak

Barbara Nowak, którą na platformie X śledzi blisko 20 tysięcy osób, zawsze może liczyć na wiele komentarzy pod swoimi wpisami. Nie inaczej było także tym razem.

Po prostu proszę napisać, czy rewelacje z sieci są prawdziwe. Czy wypiera się Pani miłości do Ryszarda - napisała humorystycznie jedna z internautek. - Czy może Pani zdementować informacje na Pani temat, które w dniu wczorajszym wysadziły X w powietrze? - pyta kolejna osoba.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Barbara Nowak to postać nietuzinkowa i bardzo kontrowersyjna. W przeszłości powiedziała, że "środowiska LGBT namawiają młode osoby do korekty płci", pytając je, czy na pewno dobrze się ze sobą czują, czy w ogóle się akceptują. Z jej słów wynika, że lewicowe instytucje wspierające ludzi, którzy chcą dokonać korekty płci, chodzą po szkołach i ulicach, organizując pranie mózgu na nastolatkach.

Po przegranych przez PiS wyborach pożegnała się z funkcją małopolskiej kurator oświaty 15 grudnia. Pełniła tę funkcję przez siedem lat. W tym czasie podjęła wiele kontrowersyjnych decyzji i dopuściła się wypowiedzi, które przysporzyły jej duże grono krytyków zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić