Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSŃ
|
aktualizacja

Żona byłego posła PiS skazana za plagiat. Teraz pisze kolejny doktorat

16
Podziel się:

Żona byłego posła PiS i współwłaścicielka Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu została prawomocnie skazana za plagiat pracy doktorskiej. Teraz Magdalena G. pisze kolejną pracę, na innej uczelni.

Żona byłego posła PiS skazana za plagiat. Teraz pisze kolejny doktorat
Skazana za plagiat kobieta jest współwłaścicielką Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu (Google Maps)

Sąd Okręgowy w Poznaniu nie miał wątpliwości, że żona byłego posła PiS Magdalena G. nie napisała pracy doktorskiej samodzielnie. Podtrzymał wyrok sądu pierwszej instancji, w wyniku czego kobieta została prawomocnie skazana na karę grzywny w wysokości 9 900 złotych.

Żona byłego posła PiS skazana za plagiat

Magdalena G. wraz z mężem, byłym posłem Prawa i Sprawiedliwości Tomaszem G., prowadzi Wyższą Szkołę Handlu i Usług w Poznaniu. Przed trzema laty chciała zostać oficjalnie rektorem uczelni. Najpierw musiała jednak uzyskać tytuł doktora.

Kobieta napisała pracę doktorską na AWF i przystąpiła do jej obrony z wynikiem pozytywnym. Niedługo później do Rady Wydziału wpłynęła informacja, że jej praca może być plagiatem. G. nie uzyskała tytułu, a sprawa trafiła do sądu, gdzie informacja o plagiacie została potwierdzona i wydano prawomocny wyrok.

Pisze prace na innej uczelni

Jak ustaliła "Gazeta Wyborcza", Magdalena G. jednak się nie poddaje. Kobieta ponownie zabrała się za pisanie doktoratu. Tym razem próbuje swoich sił na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Zobacz także: Wrzawa po artykule WP. Lewica reaguje na wniosek KO
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(16)
emerytka
7 miesięcy temu
A ile w pisie błyskawicznych doktoratów, vide Jaki.
Polak
7 miesięcy temu
Nie piszecie prawdy. Ja w sprawie jednego oszusta który wpisywał na projektach że jest mgr inż. arch. i znam jego Pesel napisałem do uczelni ktora podawał, że ukonczył studia magisterskie architektury i ta uczelnia ma skrót WSEiZ gdzie ja ukonczyłem studia podyplomowe, odpisała mnie, że jest GIODo i nie udzieli mnie informacji czy ten człowiek ukonczył jej uczelnię i jaki kierunek. Prezydentem i REktorem w Warszawie jest prof. dr hab. inż. Jan Misiak. To on kryje oszusta. Możliwe, że nawet sprzedał mu ten dyplom. Tak jak innym sportowcom. V-ce Premier Gowin także nie chciał zmusić Rektora by napisałę czy ten łepek i oszust to WSEiZ ukonczył. w systemie POL-on chłopak ten nie figuruje ale podejmuje starty o udział w Polityce poczatkowo w Gminie Warka.
matka wie lep...
7 miesięcy temu
pisze??? czy przepisuje
Bolo...
7 miesięcy temu
Sprawdźcie życiorysy polityków, ilu w czasie swoich kadencji zostało magistrami, doktorami, doktorami habilitowanymi? Żaden z nich NIGDY nie zostanie profesorem bo: wiedza żadna, robione, zaznaczam, robione zaoczne studia magisterskie i doktoranckie za nasze pieniądze, po znajomości zdane egzaminy i przeprowadzone obrony. Aaa, jeszcze jedno, prawie wszystkie te *nauki*, robione były w prywatnych uczelniach, bo na państwowych takie numery by nie przeszły, a i żadnego egzaminu te baranko-owieczki by nie zdali/zdały.
Zgred
7 miesięcy temu
Nie matura lecz ... przynależność do odpowiedniej komórki mafijnej zrobi z niej prezesa ... czy tam rektora.
Rektor
7 miesięcy temu
Za całokształt plagiatów dostanie, doktora honoris causa!
aasonet
7 miesięcy temu
Polska to kraj upadly. Pod kazdym wzgledem. A juz moralnie... szkoda gadac.
mark
7 miesięcy temu
Jakie....żenua !!!Sprawdzcie ile żon polityków i samych polityków a także celebrytów ma "DYPLOM" ZDOBYTY W TAKI SAM SPOSÓB.Przecież do niedawna prawie oficjalnie można było zamówić PRACĘ (cennik też był )
dziadek.
7 miesięcy temu
Ale wstyd...żenua...
Aaaasss
7 miesięcy temu
Mafia PiS działa. Przecież wszystko im wolno.
joj
7 miesięcy temu
Jak większa część PiSu
fgzg
7 miesięcy temu
doktorat z wf-u hehehehehe
zedisdead
7 miesięcy temu
Fajnie a kto jej zabroni.. jak znowu bedzie plagiat to ma jeszcze 500 innych uczelni na ktorych nikogo nie obchodzi, ze to oszustka.
Andy
7 miesięcy temu
Przecież w PiSie doktoraty , profesury dostają gratis, no fakt to były poseł, jakby był posłem dostała by go bez problemu.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić