Został pobity na Krupówkach. Pogrzeb Mateusza w Lipnicy

233

W sobotę w miejscowości Lipnica Wielka (woj. małopolskie) odbył się pogrzeb 25-letniego Mateusza. Mężczyzna został dotkliwie pobity na zakopiańskich Krupówkach. Słowa wdowy chwytają za serce.

Został pobity na Krupówkach. Pogrzeb Mateusza w Lipnicy
Zmarły Mateusz (zrzutka.pl)

25-letni Mateusz został dotkliwie pobity na zakopiańskich Krupówkach. Mężczyzna bawił się tam ze swoimi kolegami na wieczorze kawalerskim. W pewnym momencie wywiązała się bijatyka. Mateusz uderzył głową o krawężnik i stracił przytomność. Niestety, nie udało się go uratować. Mężczyzna osierocił 3-letnią córeczkę. Jego żona była wówczas w drugiej ciąży.

W sobotę w Lipnicy Wielkiej odbył się jego pogrzeb. Trumna mężczyzny przykryta była białymi kwiatami. Obecnym na ceremonii żałobnikom do tej pory trudno było uwierzyć, że Mateusza już z nimi nie ma.

Bardzo dobry, uczynny. Szkoda, że w tak młodym wieku skończył życie. Najgorsze jest to – dla mnie nie do pojęcia – że ktoś mógł tak drugiego człowieka skrzywdzić – tłumaczył "Tygodnikowi Podhalańskiemu" jeden z nich.

Poruszające słowa wdowy

Żona zmarłego nie mogła powstrzymać łez. W rozmowie przyznała, że została sama z całym domem, pozostały należności do zapłaty. Ma tylko nadzieję, że nic nie stanie się dziecku, które nosi pod sercem. W końcu w ostatnim czasie tyle przeszła...

Kobieta jest również bardzo wdzięczna za pomoc, którą dostała od ludzi. Żeby ją odciążyć i dać poczucie bezpieczeństwa utworzyli zbiórkę. Choć nie potrafi ukryć wzruszenia i tego, jak bardzo jest im wdzięczna, mówi, że "żadne pieniądze nie zastąpią mi mojego męża".

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić