Światowa gwiazda w Polsce. Piękny gest Davida Hasselhoffa

66

Słynny aktor David Hasselhoff zawitał niedawno do Polski, żeby wziąć udział w nagrywaniu nowego serialu. Okazuje się, że aktor nie tylko pracował, zwiedzał i odpoczywał, ale znalazł również czas na zrobienie czegoś dobrego w celach charytatywnych.

Światowa gwiazda w Polsce. Piękny gest Davida Hasselhoffa
David Hasselhoff (Twitter.com)

Niedawno sieć obiegło zdjęcie Davida Hasselhoff ze wsi Karpniki na Dolnym Śląsku, gdzie Amerykanin urządził sobie przejażdżkę rowerową. Szybko okazało się, że znany na całym świecie aktor zatrzymał się na kilka dni w okolicach Jeleniej Góry, gdzie kręcono zdjęcia do nowego serialu.

Jak ustaliło o2.pl, Hasselhoff nocował w luksusowym pałacu w Karpnikach. Mieści się on na terenie XV-wiecznym zamku otoczonego fosą. Hotel ma 5 gwiazdek, a nocleg w nim kosztuje od 390 do 990 zł za osobę.

Mały gest na wielkie rzeczy

Hasselhoff był bardzo zapracowany, ale podczas pobytu w Polsce znalazł też czas na to, żeby zrobić coś dobrego.

Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak poinformował, że serialowy Mitch Buchannon ze "Słonecznego Patrolu" podpisał bojkę ratunkową. Ta z kolei zostanie przekazana na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w styczniu 2022 roku. Z tej okazji w internecie został opublikowany specjalny filmik.

To jedyna taka bojka w Polsce i na pewno w Europie - stwierdził prezydent Jeleniej Góry.

Finał WOŚP w przyszłym roku odbędzie się 30 stycznia.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić