Zostawiała dziecko z ojcem. Przeraziła się, gdy sprawdziła elektroniczną nianię

38

Przerażona mama zobaczyła przez elektroniczną nianię, że jej synek dusi się pod kocem. Jak się okazało, ojciec dziecka spał w tym samym pokoju i nie słyszał płaczu syna. Mrożące krew w żyłach nagranie obiegło media.

Zostawiała dziecko z ojcem. Przeraziła się, gdy sprawdziła elektroniczną nianię
Przerażona mama zobaczyła przez elektroniczną nianię, że jej synek dusi się pod kocem. (YouTube)

Do zdarzenia doszło w Szanghaju we wschodnich Chinach. Kobieta wyszła do pracy, zostawiając synka z mężem. W pewnym momencie matka dziecka sprawdziła elektroniczną nianię, by zobaczyć, czy jej syn już śpi.

Kobieta zauważyła, że dziecko płacze i dusi się, bo jego twarz była przykryta kocem. Matka chłopca natychmiast zadzwoniła do swojego męża, by jak najszybciej sprawdził, co się dzieje z niemowlakiem.

Mężczyzna spał w tym samym pokoju i zupełnie nie słyszał, że dziecku grozi niebezpieczeństwo. Po sprawdzeniu nagrania okazało się, że niemowlak leżał przykryty kocykiem przez ok. dwie minuty.

Na szczęście chłopcu nic się nie stało. Mrożące krew w żyłach nagranie obiegło media. Internauci dziwią się, jak ojciec mógł nie słyszeć płaczu dziecka, skoro spał w tym samym pokoju.

Miłość matki jest niesamowita, matka sprawdza, jak się ma jej dziecko nawet wtedy, gdy pracuje - czytamy w komentarzach.
To zbyt przerażające. Ojciec jest nieodpowiedzialny. Gdyby matka nie sprawdziła syna, dziecko mogłoby umrzeć z uduszenia - napisał jeden z internautów.
Zobacz także: Na ratunek maluchowi w sklepie. Mazurska policja publikuje nagranie z dramatycznego momentu
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić