Zrobił okropną rzecz w restauracji w Poznaniu. Zupełnie nie miał wstydu

71

W pewnej restauracji przy jednej z głównych ulic Poznania doszło do skandalicznego zdarzenia. Niezidentyfikowany mężczyzna wszedł do lokalu i wylał w nim cuchnącą ciecz.

Zrobił okropną rzecz w restauracji w Poznaniu. Zupełnie nie miał wstydu
Mężczyzna nie miał wstydu (Facebook)

Do skandalicznego zdarzenia doszło 9 listopada około 15:00. To właśnie wtedy niezidentyfikowany mężczyzna wszedł do restauracji na Świętym Marcinie w Poznaniu. To, co wydarzyło się później, przeszło najśmielsze oczekiwania pracujących tam osób.

Mężczyzna nie wszedł do restauracji w celu zamówienia jedzenia. Po chwili od rozmowy z personalem wykorzystał jego nieuwagę i udał się do wyjścia, wylewając na podłogę cuchnącą ciecz ze słoika. Skandaliczny incydent zarejestrowała kamera monitoringu, a sprawa została zgłoszona policji przez właściciela lokalu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Nie wiadomo, co konkretnie rozlał mężczyzna, jednak smród mógł odstraszyć potencjalnych klientów. Sprawą zajęła się policja, która prosi o pomoc w identyfikacji nieznajomego. Osoby, które go rozpoznają, mają skontaktować się z funkcjonariuszami pod numerem 47 77 12 411 lub napisać na adres dyzurny.poznan-stare-miasto@po.policja.gov.pl.

Zobacz także: Dziennikarz zapytał o najnowszy sondaż. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić