aktualizacja 

Zrobił sobie nowe zęby w Turcji. "Będziesz tego żałować"

14

Ten mężczyzna od dawna nienawidził swojego naturalnego uzębienia. Zdecydował się więc na niskobudżetowy zabieg wykonania śnieżnobiałych, "tureckich zębów". Choć jest zachwycony z uzyskanych efektów, to niektórzy internauci nie pozostawiają na nim suchej nitki. "Czekają cię komplikacje, mój przyjacielu" - ostrzegają.

Zrobił sobie nowe zęby w Turcji. "Będziesz tego żałować"
Zrobił sobie "tureckie zęby" (TikTok, @ventsikatov)

O sprawie pisze właśnie brytyjski tabloid "The Sun". Katov prowadzi własny kanał na TikToku o nazwie @ventsikatov. To tutaj zamieścił specjalny filmik, który ukazuje jego dentystyczną metamorfozę. Jest na co popatrzeć!

Zrobił "tureckie zęby". Internauci są podzieleni w sprawie nowego uśmiechu

"Nie lubię swoich zębów. Postanowiłem to zmienić" - wyznał otwarcie Katov w wideo. Następnie pokazał podróż samolotem do Turcji oraz ekskluzywny hotel, w jakim mieszkał przez cały pobyt.

Zaprezentował również klinikę stomatologiczną, w której poddał się spektakularnej przemianie. Był podekscytowany. Czekał na efekty metamorfozy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bolał ją brzuch. Lekarze zaniemówili, gdy odkryli przyczynę

"Drugiego dnia rozpoczęliśmy leczenie" - dodał. Nie ukrywał, że po spiłowaniu naturalnych zębów odczuwał spory dyskomfort. Wiedział jednak, że musi to przetrwać. Jak przekonywał, opłaciło się. Po kilku dniach w końcu mógł cieszyć się zachwycającym, "hollywoodzkim uśmiechem".

I oto są. Naprawdę podobają mi się moje nowe zęby. Koniec z Photoshopem - ekscytował się Katov.

Nagranie mężczyzny zyskało na TikToku dużą popularność. W krótkim czasie zostało wyświetlone na tej chińskiej platformie aż 962 tysięcy razy. Internauci z chęcią komentowali przemianę Katova. Opinie były jednak mocno podzielone. Jednym się podobało, innym wręcz przeciwnie.

To najlepsze "tureckie zęby", jakie widziałem - pisała jedna osoba.
Później będziesz tego żałować - ostrzegała inna.
Do zobaczenia za 10 lat… Dziękuję, przyjdź ponownie! - ironizował kolejny użytkownik.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić