o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Zrobiła coś okropnego. Policja szuka młodej kobiety

145
Podziel się

Funkcjonariusze policji apelują o pomoc w odnalezieniu kobiety z portretu pamięciowego. Jest ona poszukiwana w związku z oszustwem, do którego doszło w Brzegu w województwie opolskim. Jego ofiarą padła 75-latka – od kobiety wyłudzono kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Zrobiła coś okropnego. Policja szuka młodej kobiety
Ta kobieta jest poszukiwana przez policję w związku z licznymi oszustwami (Policja.pl)
bDotjadN

Rzecznik KWP w Opolu informuje, że poszukiwana brała udział w akcji wyłudzenia pieniędzy od 75-latki z miejscowości Brzeg. Do seniorki zadzwonił mężczyzna, który podszył się pod wnuka kobiety. Okłamał rozmówczynię, że jeden z członków jej rodziny spowodował wypadek samochodowy.

Komenda Wojewódzka Policji w Opolu prosi o pomoc w schwytaniu oszustki

Oszust przekonał 75-latkę, że jej krewny potrzebuje natychmiastowej pomocy finansowej. Pieniądze miały zostać przeznaczone na kaucję. Rozmówca groził, że jeśli ich nie otrzyma, sprawca wypadku może trafić do więzienia.

bDotjadP

Seniorka dała wiarę słowom oszusta i wypłaciła z banku wszystkie oszczędności. Następnie spotkała się z kobietą, która podawała się za adwokat krewnego i wręczyła jej 40 tysięcy złotych. Rysopis właśnie tej oszustki zdecydowała się upublicznić opolska policja.

Zobacz także: Zobacz też: Policjanci oszuści. Przerobili Passata na radiowóz
bDotjadV

Poszukiwana ma około 26 lat i szczupłą budowę ciała. Jej wzrost wynosi około 160 centymetrów, posiada czarne włosy i śniadą cerę. Osoby, które rozpoznają poszukiwaną lub wiedzą, gdzie może przebywać, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Brzegu pod nr tel. 47 86 332 03. Informatorom jest gwarantowana pełna anonimowość.

bDotjaeq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(145)
30tys babuni
3 miesiące temu
ode mnie by nie wyłudziła - bo nie mam takiej forsy
wawa
3 miesiące temu
Ktoś z pracowników banku filtruje konta emerytów i daje cynk grupom przestępczym....kryminalni powinni przyjrzec się kto pracuje w bankach...czyżby przestępcy????
cctv
3 miesiące temu
Kuzwa skad Ci ludzie maja takie pieniadze?
bDotjaer
Ggg
3 miesiące temu
ktoś z banku. bo wiedział ile ma pieniędzy.
Emerytka
3 miesiące temu
Pomyślnie trochę ma 75 lat to chyba pracowała i nie traciła na bzdety tak jak teraz młodzi.
Najnowsze komentarze (145)
Kiki
2 miesiące temu
Mówia ze emeryci biedni a tu taką kase maja zamiast dac wnukom to stracila. Chytry dwa razy traci.
Wacek
3 miesiące temu
Ta samam, mam wiem gdzie może byc teraz.
lumpex
3 miesiące temu
dajcie zdjęcia rządu kaczynskiego na siłę wciskają pieniądze z budżetu podatnika . to jest demokracja czy sabotaż . na badania korona wirusa niema
mjr
3 miesiące temu
To nie przypadek , że przestępcy trafiają na ludzi majętnych.
DejPanSpokój
3 miesiące temu
Spodziewałam się, że zrobiła coś dużo gorszego
rom
3 miesiące temu
sprawdzic romow pewne jak w banku
zniesmaczony
3 miesiące temu
zacząć należy od banków i ich pracowników. Babina w banku pobiera pieniądze natomiast pracownik zna kwotę i adres zamieszkania i podaje przez telefon sprawcom rozboi, ,W Warszawie były takie przypadki rozboi gdzie Pani z okienka dzwoniła do rozbójników a oni już pod klatką czekali. Okradli i poszli spokojnie dalej a starsi bez pieniędzy ale za to spanikowani.
starość nie r
3 miesiące temu
Ludzie starsi w swej dobroci uwierzą w każdą bajkę, jak moja sąsiadka stara panna, która dała się wkręcić w oszustwo na wnuczka.
bDotjaej
jo!!!
3 miesiące temu
a mówią że emeryci nie mają nawet na leki? a gdzie życ?-jest jedno wyjście-szanowni emeryci przekazujcie pieniądze dzieciom a szczególnie wnukom nie stracicie ani grosza-:-)
fds
3 miesiące temu
przeciez takich to publicznie wieszac powinni!!!
Mój nick
3 miesiące temu
Ja się zawsze zastanawiam, skąd te wszystkie staruszki mają tyle kasy? Emerytury głodowe, bida z nędza, a tu tyle forsy.....
Max
3 miesiące temu
tak wszystkim rozdajemy pieniądze później się żalimy
Zbigniew
3 miesiące temu
Z tego ,co mi wiadomo, numer kierunkowy dla woj.opolskiego,to 77.Skąd więc w numerze kontaktowym Policji w Brzegu (woj.opolskie)pojawił się numer 47? Czyżby szanowny pan redaktor się niezbyt dokładnie przygotował,albo ja czegoś nie wiem.
Kukurydza
3 miesiące temu
Może powiedziała że jest od Rydzyka i duch święty ja natchnol że aby babcia do raju weszla musi oddać wszystkie oszczędności.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić