Makabryczny finał poszukiwań nastolatek w Meksyku

106

14-letnia Andrea Lizeth i 16-letnia Brenda Guadalupe z Sinaloa zaginęły w niedzielę. Rodzice poinformowali o tym fakcie miejscową policję, która rozpoczęła poszukiwania. Nastolatki odnaleziono martwe w zachodnim Meksyku.

Makabryczny finał poszukiwań nastolatek w Meksyku
Obuwie znaleziona obok miejsca, w którym leżały zwłoki ofiar. (Meksykańska policja)

Obu zaginionych poszukiwano od minionej niedzieli. W końcu na 16-latkę i 14-latkę natknęli się mieszkańcy jeden z wsi. To oni znaleźli ciała zaginionych. Były zwęglone - informuje źródło Daily Mail.

Policja ustaliła, że ofiary zmarły w wyniku uduszenia. Dopiero potem ciała podpalono przy drodze, nieopodal pola w Culiacán. Jedno z ciał było skierowano twarzą w dół, a drugie twarzą do góry.

Policja wezwała rodziców, aby pomogli zidentyfikować ciała córek. Udało się ustalić, że 14-latka i 16-latka to poszukiwane dziewczynki Andrea Lizeth i Brenda Guadalupe. Obie pochodziły z Sinaloa, jednak nie wiadomo, czy znały się, czy sprawcy porwali je oddzielnie, z innych miejsc stanu Sinaloa, a następnie zamordowali.

To kolejne morderstwo, które pojawiło się w ostatnich tygodniach w Meksyku. Rodzice dziewczynek, a także władze apelują do Prokuratora Generalnego, aby potraktował zdarzenia tego typu w sposób priorytetowy.

Zobacz także: Bejrut. Dramatyczna walka z czasem. Pod gruzami mogą być ludzie
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić