Myślał: pod osłoną nocy nikt nie zobaczy. Czyn zarejestrował monitoring

20

Olsztyńscy policjanci starają się ustalić tożsamości mężczyzny odpowiedzialnego za przestępstwo kradzieży z włamaniem. Sprawca włamał się do jednego ze sklepów i ukradł kilka komputerów.

Myślał: pod osłoną nocy nikt nie zobaczy. Czyn zarejestrował monitoring
Sprawca kradzieży został nagrany przez kamery. (Policja)

Do zdarzenia doszło pod koniec maja bieżącego roku. Około godziny 3:00 niezidentyfikowany mężczyzna wybił szybę w witrynie jednego ze sklepów i dokonał kradzieży. Sprawca włamania został nagrany przez kamery monitoringu.

Policja opublikowała nagranie z feralnej nocy. Widać na nim, jak zamaskowany złodziej wybija szybę i wchodzi do wnętrza sklepu. Niezbyt skomplikowana operacja nie trwała długo. Mężczyzna od razu po wejściu udał się w kierunku półki z laptopami, a po zgarnięciu kilku komputerów udał się do wyjścia. Skradziony sprzęt wyceniono łącznie na ok. 30 tysięcy złotych.

Policjanci chcą odnaleźć sprawcę całego zamieszania. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Na nagraniu nie widać bezpośrednio twarzy mężczyzny, jednak mundurowi liczą, że komuś uda się go zidentyfikować. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa proszone są o kontakt z KMP w Olsztynie.

Zobacz także: "Odbije się na budżecie każdego Polaka". Odwołana wiceminister krytykuje Polski Ład
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić