Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|

Alarm! Zupełnie nowy szczep COVID-19

153
Podziel się

Nowy szczep koronawirusa pojawił się w Japonii. To zupełnie nowa mutacja, która jest inna niż ta, jaką wykryto w Wielkiej Brytanii.

Alarm! Zupełnie nowy szczep COVID-19
(PAP)
bEJbHpQl

Nowa mutacja koronawirusa dotarła do Japonii. Szczep przywieziony został do kraju przez 4 pasażerów podróżujących z Brazylii, którzy byli nim zarażeni. Pasażerowie z Ameryki Południowej przybyli do Tokio 2 stycznia.

Jak twierdzą naukowcy, nie wiadomo, jak groźny jest nowy szczep, a także co odróżnia go od tych z RPA czy Wielkiej Brytanii. Nie ma też jeszcze pewności, że którakolwiek szczepionka z obecnie opracowanych sobie z nim poradzi.

bEJbHpQn

4 osoby przebadane zostały jeszcze na lotnisku na obecność koronawirusa. Test wskazał na wynik pozytywny. Początkowo nikt nie wykazywał objawów, jednak po pewnym czasie jeden z zarażonych trafił do szpitala. Pozostali mieli te same objawy, które zwykle powoduje koronawirus, czyli gorączkę i kaszel.

Sytuacja dla japońskiego ministerstwa zdrowia jest niepokojąca. Departament zdrowia poinformował już o odkryciu nowego szczepu Światową Organizację Zdrowia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJbHpQO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(153)
zakapior
9 miesięcy temu
czas wszystko rzucic,zwlaszcza ogladanie tv i wyjechac w przyslowiowe bieszczady
Ozdrowieniec
9 miesięcy temu
Piszecie głupoty az nie mogę ich czytać. W raz z moją żoną byliśmy chorzy i wiemy co to znaczy, moja mama i teściowa bardzo ciężko to przeszły ale na szczęście wygrały walkę, a teraz właśnie umiera matka naszej znajomej. Tez w to nie wierzyłem dopóki nie doświadczyliśmy tego sami. Najpierw sie zastanówcie zanim napiszecie jakies wypociny
ANA
9 miesięcy temu
Bla bla bla i tak do końca świata. Oszaleć można. Dajcie żyć.
bEJbHpQP
Predator
9 miesięcy temu
Trzeba już kopać sobie grób i tam zlec czekając na śmierć. Druga opcja to nie oddychać. Ile będzie jeszcze tych szczepów 150 czy 200?Nowych fal, transmisji, zakażeń. Ludzie dajcie spokój z tym straszeniem.
Luk
9 miesięcy temu
Nowa broń biologiczna. Jak się będzie na ulicy chodzić po trupach to nagle zmienia się zdanie. Też się zmienia zdanie jak ktoś z rodziny umiera.
Sonia
9 miesięcy temu
Część planu mutacja covid.. Wszystko idzie według planu... Elementy układanki NWO systematycznie wskakują na swoje miejsce. Jeżeli ktoś uważa że na świecie będzie normalnie to jest wielkim optymistą....
Ghost Rider
9 miesięcy temu
Ja pi....le co jeszcze wymyślicie ilu ludzi jeszcze wykonCzycie zdajecie sobie sprawę jakie media wyrządzane krzywdę ludziom
Hello
9 miesięcy temu
Wariactwo
Jarek
9 miesięcy temu
Witam miałem już tu nie zaglądać ludzie przestańcie ten portal / strone śledzić musicie zwrócić uwage kto straszy taą pandemia i nie śledzić tego bo oszalejecie, od początku ten portal tylko straszy.
www
9 miesięcy temu
Ale alarm jest przedwczesny jak napisamo. Poza tym Pfizer chwali sie ze przetestował 16 szczepów. Nie odpowiedzą na pytanie kiedy i skąd mieli szczepy
Srovid 1917
9 miesięcy temu
Scow must go on.
Anna
9 miesięcy temu
Ile jest w końcu tych mutacji bo się pogubiłam 🤣
Alijzy
9 miesięcy temu
Wladz niszczy ci biznes. Niszcz infrastrukture firm panstwowych
bEJbHpQH
covikadze
9 miesięcy temu
japońce muszą coś wymyślić żeby odwołać igrzyska bo bez kibiców to finansowa klapa stulecia
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić