Natalia Bogucka| 
aktualizacja 

USA. Waszyngton. Dramatyczne nagranie z Kapitolu. Policjant krzyczał z bólu [WIDEO]

180

W amerykańskich mediach pojawiło się dramatyczne nagranie z Kapitolu. Widać na nim policjanta zaklinowanego w drzwiach, na które napiera tłum. Funkcjonariusz krzyczał z bólu, ale demonstranci nie reagowali.

USA. Waszyngton. Dramatyczne nagranie z Kapitolu. Policjant krzyczał z bólu [WIDEO]
Zaklinowany w drzwiach policjant (Twitter.com)

Przerażające nagranie ze środowych zamieszek pokazuje szturm zwolenników Donalda Trumpa na Kapitol. Na filmie widać, że jeden z policjantów broniących wejścia do budynku, został zaklinowany w drzwiach.

Na uwięzionego mężczyznę napierał agresywny tłum. Jeden z demonstrujących próbował zerwać z twarzy funkcjonariusza maskę przeciwgazową.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Policjant krzyczał z bólu i prosił o pomoc. Jednak protestujący nie reagowali i dalej próbowali wedrzeć się do Kapitolu.

W końcu funkcjonariusz zdołał się uwolnić. Na filmie widać, że ma zakrwawione usta, jednak gdy zapytano go, czy wszystko w porządku, odpowiedział twierdząco. Jego stan nie jest znany.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Stacja CNN skontaktowała się z autorem nagrania, Jonem Fariną. Mężczyzna powiedział, że ​​policja ostatecznie powstrzymała zwolenników Trumpa od wdarcia się do Kapitolu tym wejściem.

Nie było z nimi rozmowy. Mieli się tam dostać, niezależnie od tego, co stanie im na drodze. Nic ich tak naprawdę nie ruszyło - powiedział Farina o uczestnikach protestu.

Szturm na Kapitol. 5 ofiar śmiertelnych

Środowe zamieszki na Kapitolu miały tragiczne skutki. Zginęło pięć osób, w tym 42-letni funkcjonariusz policji.

Zobacz także: Drastyczne nagranie z Kapitolu w USA. Są ofiary śmiertelne

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić