"Zwariowałaś?!". 17-latka uratowała swoim psom życie. Nagranie jest hitem

12

W Stanach Zjednoczonych doszło do niecodziennej sytuacji. Pewna kobieta w przypływie adrenaliny postanowił przepędzić niedźwiedzia, który mógł zabić jej psy. Zdarzenie nagrała kamera monitoringu.

"Zwariowałaś?!". 17-latka uratowała swoim psom życie. Nagranie jest hitem
Kobieta stoczyła walkę z niedźwiedziem (Instagram)

Hailey Morinicio z Bradbury w Kalifornii została bohaterką internautów. 17-latka wykazała się niezwykłą odwagą. Pokazała, jak ważne jest dla niej życie jej czworonogów. Jej wyczyn został nagrany przez kamerę monitoringu i trafił do sieci.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 31 maja. Młoda Amerykanka usłyszała nagle głośne szczekanie jej psów. Gdy wyjrzała za drzwi, zobaczyła przerażającą scenę. Na jej ogrodzeniu stała niedźwiedzica z dwójką małych, która próbowała swoją silną łapą przegonić czworonogi.

Przerażona 17-latka bez zastanowienia rzuciła im się na pomoc. W przypływie adrenaliny podbiegła do drapieżnika i z całej siły zepchnęła go z płotu. Następnie wraz z psami uciekła do domu. - Zwariowałaś?! - słychać było w tle krzyk mężczyzny, być może jej ojca.

Na szczęście starcie z niedźwiedzicą zakończyło się szczęśliwe. Zarówno 17-latka, jak i psy nie odniosły żadnych obrażeń. Nagranie niecodziennej sytuacji zamieściła na Twitterze kuzynka Hailey. Internauci nie ukrywali podziwu dla odważnego zachowania dziewczyny.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Plotka o Donaldzie Tusku. Tajemnicza reakcja Piotra Zgorzelskiego
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić