Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Zwłoki w Okrągłym Stawie. Obok mieszkają książę William i Kate Middleton

16

Do makabrycznego odkrycia doszło na terenie ogrodów przylegających do Pałacu Kensington – rezydencji książęcej pary. Na początku pojawiły się podejrzenia, że ciało pływające w Okrągłym Stawie należy do zaginionej artystki. Policja wydała oficjalne oświadczenie.

Zwłoki w Okrągłym Stawie. Obok mieszkają książę William i Kate Middleton
Ciało znaleziono niedaleko Pałacu Kensington, w którym mieszkają Kate i William (Getty Images, Chris Jackson , Staff)

Zwłoki zostały znalezione w sobotę 29 sierpnia. Przedstawiciele londyńskiej policji zdecydowali się jednak ujawnić tę informację dopiero tydzień później.

Zwłoki w Okrągłym Stawie. Gdzie byli Kate i William?

Według ustaleń "The Sun" Kate i William nie byli obecni w Pałacu Kensington w czasie, gdy doszło do odkrycia zwłok. Para książęca uczestniczyła wówczas w spotkaniu z królową Elżbietą w rezydencji Balmoral w Szkocji.

Poza parą książęcą w Pałacu Kensington mieszkają również księżniczka Eugenia z mężem Jackiem Brooksbankiem. Nie potwierdzono jednak, aby przebywali tam w chwili odnalezienia zwłok w Okrągłym Stawie.

Zobacz także: Zobacz też: Piwnica, w której mąż zakopał ciało żony. Policja znalazła go po latach

Na początku policja podejrzewała, że odnaleziona kobieta to Endellion Lycett Green. 51-latka przez tydzień była poszukiwana jako zaginiona. Ostatecznie jej brat potwierdził w rozmowie z "Daily Mail", że artystka szczęśliwie wróciła do domu.

Dziękuję wszystkim za wsparcie i miłość, jaką okazaliście Delli i jej rodzinie. Przepraszam wszystkich, którzy tak jak my opłakiwaliście Delli. Powiedziano nam, że znaleziono ciało i to ona. Jednak nie było (jej ciałem – przyp. red.), a Delli została znaleziona zeszłej nocy – wyjaśnił John Lycett Green w rozmowie z "Daily Mail".

Policja wydała oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła, że okoliczności śmierci kobiety z Okrągłego Stawu pozostają niewyjaśnione. Jednocześnie zadeklarowano, że dochodzenie nadal trwa, a śledczy nie podejrzewają dokonania przestępstwa.

Śmierć jest obecnie traktowana jako niewyjaśniona, ale nie uważa się jej za podejrzaną. Dochodzenie jest w toku – napisano w oświadczeniu policji.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić