Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|

Brutalne morderstwo na Wyspach. "Krzyki w nocy były straszne"

89
Podziel się:

Do brutalnego morderstwa doszło w Armley niedaleko Leeds w Wielkiej Brytanii. Kilku młodych ludzi śmiertelnie pobiło 47-latka przed jego domem. Mężczyzna był ostatnimi czasy prześladowany przez niepełnoletnich chłopców. O sprawie poinformowała o2.pl sąsiadka ofiary.

Brutalne morderstwo na Wyspach. "Krzyki w nocy były straszne"
Policja na miejscu zdarzenia (czytelniczka)

Grupa mężczyzn zamordowała 47-latka w Wielkiej Brytanii. Do zdarzenia doszło w Armley koło Leeds 20 sierpnia. Glenn Smith został zamordowany przez grupę mężczyzn przed swoim domem około godziny 3 rano. Około godziny 3:30 mieszkający w okolicy sąsiedzi usłyszeli krzyki i huki. Policja po przybyciu na miejsce stwierdziła zgon rannego.

Śledczy zatrzymali pięciu podejrzanych w sprawie. Są oni w wieku od 25 do 37 lat. Niepokój budzi również fakt, że zamordowany miał być ostatnimi czasy prześladowany i zastraszany przez grupę dzieci w wieku od 8 do 15 lat.

Kilkunastu chłopców wybiło okno w jego domu i próbowało też rzucić w niego cegłą. Ten sam gang młodocianych bandytów prześladuje od dawna sąsiadkę ofiary, która w lipcu opowiedziała o2.pl o swoim koszmarze. Policja nie powiązała jednak nastolatków z morderstwem.

To na tej samej ulicy, gdzie zaatakowali mnie kamieniem. Stało się to o 3:30 rano, byłam wtedy w pracy. Relację zdała mi sąsiadka. Coraz więcej ludzi chce uciec z tego miejsca – podkreśla pani Anna.

Rodzina zamordowanego jest zdruzgotana. Sekcja zwłok wykaże, co było bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny. Sąsiedzi zarzucają policji bezczynność. Uważają, że nieskuteczna walka z przestępczością w okolicy doprowadziła do tragedii.

Zobacz także: Zabójstwo biolożki. Zbrodnia na konferencji naukowej

Przeczytaj także:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(89)
Abdul
rok temu
Kolor skóry napastników jest pod ochroną. No ale jakiego wyznania są to już nie...
Fakty nie kła...
2 lata temu
W Polsce jak policja mordowała Igora Stachowiaka na katowni zwanej posterunkiem gestapo ,młody chłopak był poddany brutalnym torturom we własnym kraju przez polskojęzyczną tak zwaną policję
Uk 2020
2 lata temu
Ano jak się pluje na kościół tak później jest.Czy w szkole ktoś uczniom mówi- nie zabijaj , - nie kradnij itd .Nikt im tego nie powie , na lekcjach religii dowiedzieli by się o tym , ale lewacy zadbają aby dzieci nie chodziły na lekcje religii.
Margo
2 lata temu
Ludzie czytajcie że zrozumieniem "Grupa mężczyzn zamordowała 47-latka w Wielkiej Brytanii. Do zdarzenia doszło w Armley koło Leeds 20 sierpnia. Glenn Smith został zamordowany przez grupę mężczyzn przed swoim domem" Od kiedy Glenn Smith to rodowity Polak. Po co i dla jakiej grupy odbiorców portal tworzy nie prawdziwe treści?
ktos.
2 lata temu
Tam dzieci do 15 lat są bezkarni może tobie szybę wybić i policja nic nie zrobi ,a spróbuj go zatrzymać do przyjazdu policji to popełniasz przestępstwo.Tak się dzieje jak społeczeństwo się starzeje.
Jacek
2 lata temu
Niemożliwe młodzież Wielkiej Brytanii jest tak skrajnie agresywna? Tyle programów i postępowych systemów, dostęp do najlepszej edukacji i taki brak tolerancji...
Zzzzz
2 lata temu
W takich przypadkach chciałbym zobaczyć "brutalność policji". Ale oni po prostu boją się rosłych i sprawnych bandytów. Najłatwiej idzie im pacyfikowanie cherlawych oraz młodocianych. Najlepiej jeszcze, żeby byli skuci kajdankami.
Niewinny-On
2 lata temu
Tak To Jest Jak Sie wynajmuje lub kupujue domy w Anglii w Dzielnicach gdzie jest Angielska Patlogia.. - Bo Tam Tanio... A później płacz że coś nie tak...
Henkk
2 lata temu
Bezstresowe i całkowity brak wychowania. U nas będzie tak samo jak rodzice nie przestaną ganiać za kasą (nie mylić z nie pracowaniem wogóle). Co dzieciakom po pieniądzach jak rodziców w domu nie ma po 14godzin 6 dni w tygodniu. A jak już są to na dzieci mają nalane (masz 50zl i idz na lody) a ajfona nie trzeba mieć najnowszego. Pomyślcie nad swoimi dziećmi co z nich wyrośnie.
Z Nothingam
2 lata temu
Słaba ta brytyjska policja. Pełno ich przy wystawianiu mandatów za parkowanie ale jak przychodzi do sprawy z gangami młodocianych terrorystów to nie można się ich doprosić. Duża też wina rodziców , obserwowałem przez kilka lat wychowywanie mlokosa na zasadzie ; to mój syn i wszystko mu wolno.
świadomi
2 lata temu
W Polsce już też to jest a będzie jeszcze gorzej. "Ludzie" z PiS chcą aby wybuchała czynna nienawiść. Jeśli tak się nie stanie, to oni zostaną ukarani za swe planowe niszczenie Polski.
wykonać
2 lata temu
Należy im się szubienica be względu na wiek, pochodzenie, wyznanie i układy rodziców.
exit
2 lata temu
lewicowo-liberalny model wychowania w praktyce ...sprawdza sie
poi
2 lata temu
tak to jest jak wychowuje net, komórka, z całym porno, chamstwem, bezczelnością i przekleństwami
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić