aktualizacja 

Zwłoki w Poznaniu. Ciało leżało w krzakach na osiedlu

47

W zaroślach na osiedlu Bolesława Chrobrego w Poznaniu (woj. wielkopolskie) znaleziono zwłoki mężczyzny. Jak poinformowała policja — figurował jako osoba zaginiona i był poszukiwany przez policję z Nowego Miasta. Jego ciało wysłano do zakładu medycyny sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja.

Zwłoki w Poznaniu. Ciało leżało w krzakach na osiedlu
policja kogut policyjny radiowóz (Materiały WP, Adobe)

Ciało znaleziono 23 września późnym popołudniem. Jak poinformował portal epoznan.pl zwłoki znajdowały się na osiedlu Bolesława Chrobrego w Poznaniu.

Ciało w Poznaniu

Miejsce znalezienia zwłok sprawdzili policyjni technicy i policjanci pod nadzorem prokuratora.

W zaroślach znalezione zostały zwłoki mężczyzny. Na miejscu pracowali funkcjonariusze policji, technik kryminalistyki i prokurator. Wstępnie w śmierci mężczyzny wykluczono udział osób trzecich. Ciało zostało zabezpieczone do badań - mówił portalowi kom. Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Mężczyzna był osobą zaginioną. Jego poszukiwaniami zajmowali się policjanci z komisariatu na Nowym Mieście. Ciało zostało przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Do podobnego zdarzenia doszło w woj. kujawsko-pomorskim w gminie Śliwice. 13 sierpnia 20-letni Mateusz ze wsi Gutowiec wybrał się na koncert do Śliwic. Po imprezie nie wrócił do domu, nie kontaktował się też z bliskimi. Już następnego dnia rozpoczęto poszukiwania na szeroką skalę.

Rodzina korzystała nawet z pomocy jasnowidzów, w tym Krzysztofa Jackowskiego z Człuchowa. Te działania nie dały żadnych rezultatów. Przez wiele dni w sprawie nie pojawiały się nowe tropy. W piątek 19 sierpnia w lesie znaleziono zwłoki zaginionego chłopaka. Nie wiadomo co dokładnie się stało. Po sekcji zwłok wykluczono jednak udział osób trzecich.

Na podstawie przeprowadzonej sekcji zwłok możemy jasno powiedzieć, że wykluczyliśmy udział osób trzecich - mówił prok. Przytarski. J
Zobacz także: Rosjanie się przebudzą? "Mizerne protesty"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić