aktualizacja 

Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że Kim Dzong Un nie żyje. Zauważyli jeden szczegół

422

Na przestrzeni ostatnich miesięcy Kim Dzong Un przeszedł spektakularną metamorfozę. "Najwyższy przywódca" przez lata zmagał się z otyłością, jednak niespodziewanie zaczął odzyskiwać szczupłą sylwetkę. Niektórzy podchodzą do tych rewelacji z nieufnością.

Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że Kim Dzong Un nie żyje. Zauważyli jeden szczegół
Kim Dzong Un przeszedł spektakularną metamorfozę. A może to wcale nie on? (YouTube)

Metamorfoza Kim Dzong Una odbiła się szerokim echem na całym świecie. Nie wszyscy uważają, że lider Korei Północnej postanowił po prostu zadbać o swoje zdrowie. Pojawiły się liczne spekulacje m.in. o chorobie "najwyższego przywódcy".

Kim Dzong Un – teoria spiskowa. Co się dzieje z liderem Korei Północnej?

Jak podaje Express UK, pojawiła się teoria spiskowa, która "tłumaczy", co stoi za nagłym schudnięciem Kim Dzong Una. Jej zwolennicy dowodzą, że w rzeczywistości lider Korei Północnej wcale... nie stracił na wadze.

Zwolennicy teorii spiskowej uważają, że na zdjęciach z oficjalnych wydarzeń występuje inny, szczuplejszy od Kima mężczyzna. Aby przekonać inne osoby do swoich poglądów dokonali "analizy" starych i nowych fotografii lidera Korei Północnej.

To nie jest ta sama osoba. Mają inne płatki uszu – cytuje jednego z teoretyków spiskowych Express UK.
Zobacz także: Zobacz też: 10 lat reżimu Kim Dzong Una. Tak rządzi autorytarny przywódca Korei Północnej

Fakt, że Kim Dzong Un korzysta z usług sobowtóra, teoretycy spiskowi wyjaśniają rzekomym złym stanem jego zdrowia. "Najwyższy przywódca" miałby rok wcześniej przejść nieudaną operację serca i obecnie pozostawać w stanie wegetatywnym.

Wygląda na to, że gruby Kim pozostaje w stanie wegetatywnym po nieudanej operacji serca sprzed roku – komentuje teoretyk spiskowy (Express UK).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić