Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
EKO
|

Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że Kim Dzong Un nie żyje. Zauważyli jeden szczegół

216
Podziel się

Na przestrzeni ostatnich miesięcy Kim Dzong Un przeszedł spektakularną metamorfozę. "Najwyższy przywódca" przez lata zmagał się z otyłością, jednak niespodziewanie zaczął odzyskiwać szczupłą sylwetkę. Niektórzy podchodzą do tych rewelacji z nieufnością.

Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że Kim Dzong Un nie żyje. Zauważyli jeden szczegół
Kim Dzong Un przeszedł spektakularną metamorfozę. A może to wcale nie on? (YouTube)

Metamorfoza Kim Dzong Una odbiła się szerokim echem na całym świecie. Nie wszyscy uważają, że lider Korei Północnej postanowił po prostu zadbać o swoje zdrowie. Pojawiły się liczne spekulacje m.in. o chorobie "najwyższego przywódcy".

Kim Dzong Un – teoria spiskowa. Co się dzieje z liderem Korei Północnej?

Jak podaje Express UK, pojawiła się teoria spiskowa, która "tłumaczy", co stoi za nagłym schudnięciem Kim Dzong Una. Jej zwolennicy dowodzą, że w rzeczywistości lider Korei Północnej wcale... nie stracił na wadze.

Zwolennicy teorii spiskowej uważają, że na zdjęciach z oficjalnych wydarzeń występuje inny, szczuplejszy od Kima mężczyzna. Aby przekonać inne osoby do swoich poglądów dokonali "analizy" starych i nowych fotografii lidera Korei Północnej.

To nie jest ta sama osoba. Mają inne płatki uszu – cytuje jednego z teoretyków spiskowych Express UK.
Zobacz także: Zobacz też: 10 lat reżimu Kim Dzong Una. Tak rządzi autorytarny przywódca Korei Północnej

Fakt, że Kim Dzong Un korzysta z usług sobowtóra, teoretycy spiskowi wyjaśniają rzekomym złym stanem jego zdrowia. "Najwyższy przywódca" miałby rok wcześniej przejść nieudaną operację serca i obecnie pozostawać w stanie wegetatywnym.

Wygląda na to, że gruby Kim pozostaje w stanie wegetatywnym po nieudanej operacji serca sprzed roku – komentuje teoretyk spiskowy (Express UK).
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(216)
ubaw
3 tyg. temu
Ile razy go uśmierciliście. Nie macie czym se D zawracać.Im mniej wiemy na jakiś temat, tym więcej jesteśmy skłonni sobie dopowiedzieć. A ponieważ o tym, co dzieje się w Korei Północnej wiemy tyle co nic, to i absurdalnych teorii nie brakuje. Oto jedna z kolejnych i ciekawszych. Ciąg dalszy nastąpi.HI HI
Gienek
3 tyg. temu
Uśpili oryginał, bo mu sumienie wychodziło na zewnątrz, więc teraz jest sobotwór :)
wiedza
3 tyg. temu
https://www.odkrywamyzakryte.com/grypa-czy-choroba-radiacyjna-o-wirusie-z-wuhan/?fbclid=IwAR3geZ7RjQjLZYiO8fyv3XnMQEtAQcAS54i37ySM7pCaPy81TEWaaRc-dWQ
jusek
3 tyg. temu
Kiedy wreszcie Jaro odwali"kaczy kuper"?
tadek
3 tyg. temu
piszą najwyższy przywódca a powinni pisać najgrubszy przywódca
zzz
3 tyg. temu
nie pierwszy i nie ostatni "dyktator" współczujemy
Mietek
3 tyg. temu
Szyszko wyciol las i nie trzeba pilnować , taki mądry pisowiec
Mietek
3 tyg. temu
Niech się w lesie okopja to spacerowicze ich nie znajdą
odyniec
3 tyg. temu
Totalitaryzm, zapomniałem o najważniejszych źródłach czyli dziełach samych rewolucjonistów. Dziełach Lenina a w szczególności Stalina, opisujących problemy z jakimi borykała się Rosja sprzed 1917 oraz z naukowym opisem możliwości ich rozwiązania. Bardzo wartościowe dzieło Lenina pt. "Imperializm - najwyższe stadium kapitalizmu".
Kim zgong dua
3 tyg. temu
A co oni wymyslają, spedza Sylwka w Prezesuniem z Nowogrodzkiej i jego odkryciem kulinarnym…
Mapja
3 tyg. temu
Z kim z czym
WLKP
3 tyg. temu
Mao brakowao i by się przekrecił
odyniec
3 tyg. temu
Totalitaryzm, wiarygodne źródła to m.in. dane liczbowe - demograficzne, wzrostów ekonomicznych, zezniania ostatnich ludzi ktorzy jeszcze żyją i pamiętają jak wyglądała Polska przed II wojną a jaki postęp cywilizacyjny po wojnie nastąpił, materiały dowodowe, np. Raport Burdenki w sprawie zbrodni katyńskiej. Co do bredni solzenicyna to nawet oficjalne raporty CIA zaprzeczają milionom ofiar w radzieckich łagrach. Polecam wykłady Mario Sousy pt. "Kłamstwa o historii ZSRR" w których autor wszystko opisuje jak fałszuje się historię komunistyczną począwszy od rzekomego głodu na Ukrainie.
2022
3 tyg. temu
kim dzon tusk może go zastąpić w każdej chwili
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić