Karolina Banasiak| 

25-letnia modelka posłała babcię profesor do szpitala. Przejmujący powód

88

Doktor Alewtina Bogdanowa ma 81 lat i jest znaną rosyjską specjalistką od chorób układu oddechowego. Kobieta jest w tej chwili w szpitalu po tym, jak została powalona na ziemię przez swoją 25-letnią wnuczkę. Irina Wasiliewa miała rzucić się na swoją babcię po tym, jak usłyszała od niej, że "niczego w życiu nie osiągnęła".

25-letnia modelka posłała babcię profesor do szpitala. Przejmujący powód
Modelka zaatakowała babcię (Facebook)

Irina Wasiliewa to rosyjska modelka, której po ataku na swoją babcię, profesor medycyny, grozi osiem lat pozbawienia wolności. Poszkodowana lekarka to wybitna specjalistka od chorób układu oddechowego. W tej chwili przechodzi rekonwalescencję po doznaniu poważnych urazów głowy.

Sprzeczne zeznania

Z zeznań profesor wynika, że Irina przyszła do niej pijana i prosiła ją o gotówkę na alkohol, a kiedy spotkała się z odmową, zaatakowała. Z kolei 25-latka twierdzi, że odwiedziła babcię po tym, jak rozstała ze swoim chłopakiem i liczyła jedynie na odrobinę wsparcia emocjonalnego od 81-latki. Jednak starsza pani - jak twierdzi modelka - zaczęła ją krytykować i mówić, że "niczego w życiu nie osiągnęła". Słysząc, jak babcia wyśmiewa się z jej kariery w modelingu, 25-latka wpadła w szał i rzuciła starszą panią na ziemię.

Poważne obrażenia

81-latka doznała poważnych obrażeń: urazu oka, wewnętrznej rany głowy i złamania podstawy czaszki. Doktor Bogdanowa jest teraz przytomna w szpitalu i podobno chce, aby jej wnuczka została ukarana. Zwłaszcza że młoda kobieta wezwała karetkę dopiero sześć godzin po swoim ataku...

Dr Bogdanowa jest autorką ponad 150 publikacji naukowych, tytuł profesora nauk medycznych uzyskała w 1993 roku.

Zobacz także: Margaret zapowiada koncert?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić