o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

3 znaki zodiaku mężczyzn, którzy są idealnymi partnerami na życie

34
Podziel się

Nie każdy radzi sobie z rolą męża. Jedni sprawdzają się w niej wręcz doskonale, a innym wychodzi to znacznie słabiej. Od czego jest to uzależnione? Są spekulacje, że być może wszystko zależy od gwiazd. Oto trzy znaki zodiaku mężczyzn, którzy uchodzą za partnerów idealnych.

3 znaki zodiaku mężczyzn, którzy są idealnymi partnerami na życie
Mąż i żona (Pixabay)
bEqalBsl

Pojawiły się ciekawe informacje. Wskazują one na to, że najlepiej w roli mężów sprawdzają się mężczyźni spod trzech znaków zodiaku.

Jak podkreśla serwis popularne.pl, wiele uroku ma w sobie Wodnik. Gdy tylko kobieta pozna go bliżej, nie jest w stanie oprzeć się jego czarowi.

bEqalBsn
Bez trudu zdobywa jej serce inteligencją i szczerością. Nie wie, co to kłamstwo. Kiedy pokocha i on, jest oddany swojej wybrance do grobowej deski. Zawsze stara się wspierać żonę i pomagać jej we wszystkim. Robi co może, aby nigdy jej nie zawieść - dodano.

Znaki zodiaku. Ci mężczyźni to doskonali mężowie!

Szukasz męża? Zwróć uwagę na Pannę. Partnera spod tego znaku będą ci zazdrościć wszystkie inne kobiety. Jest on bardzo wierny, pracowity, uczynny, rodzinny i niesamowicie kochający. Prawdziwy ideał.

Dobrym wyborem będzie też Lew. Potrafi się zatroszczyć o ukochaną kobietę, a także o potomstwo. Najważniejsza jest dla niego rodzina. Jeżeli jednak nie poczuje ze strony partnerki, że dla niej również jest najważniejszy, to będzie bardzo zraniony.

bEqalBst
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEqalBsO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(34)
Moja
4 tyg. temu
Panny zdradzają i kłamią Monciciele Jak nie z kłamią to prawdy nie powiedzą Ani czule ani troskliwe chyba... Że o siebie samego Plotkarze wredni
Magik
4 tyg. temu
Znak zodiaku nie ma znaczenia każdy jest inny najważniejsze żeby się dobrze dobrać,ja RAK mąż Waga trochę problemów było jak to w życiu,ale po szesnastu latach kochamy się teraz bardziej niż na początku.Ciezka praca się opłaca,,,
Aga
4 tyg. temu
Mój mąż to wodnik faktycznie małżeństwo traktuje bardzo poważnie a z drugiej strony nie uświadczysz u wodnika czułości więcej interesuje się innymi niż małżonką nigdy nie powie przepraszam i nigdy nie przyzna się do błędu ale jeśli chodzi o jakieś kłopoty w rodzinie to walczy o ta rodzinę jak lew nie ma sprawy której by nie zalatwil
bEqalBsP
Mmm
4 tyg. temu
Największe zj#by to wodniki, jak nie chodzi na boki,to używki, a założenie z nim rodziny to abstrakcja. Nie znam innych wodników.
Viola
4 tyg. temu
Mąż panna. Wierny.... Mój były już całe szczęście mąż zdradzał mnie na prawo i lewo. Chyba przestanę wierzyć w horoskopy
antyfan
miesiąc temu
ależ trzeba być tumanem, by dobierać się na podstawie znaków zodiaku, a nie innych ważniejszych cech.
NS..
miesiąc temu
Najlepszy znak, jak leży na wznak i czeka na nią podróż dogłębna i daleka
Helga
miesiąc temu
Najlepszy mąż to Aryjczyk
Jan
miesiąc temu
Wystarczy 7 zer po cyferce na koncie i już jest idealnym mężem.
Blanka
miesiąc temu
Koziorożec cichociemny malo mówi a broi.
Schlampe
miesiąc temu
Najlepszym partnerem jest ktoś z P0d znaku mamony ! Wiek, wygląd, charakter itp. NIE WAŻNE
Schlampe
miesiąc temu
Najlepszym partnerem jest ktoś z P0d znaku mamony ! Wiek, wygląd, charakter itp. NIE WAŻNE
p4f
miesiąc temu
kasa misiu kasa...:-)
bEqalBsH
NINA
miesiąc temu
Mój mąż Waga, oderwany od rzeczywistości.Kłamca,kłamcą.Dalej się waży,ale już nie zemną.🤮
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić