Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

4-latka bawiła się popularną zabawką. Skończyło się na Izbie Przyjęć

8

4-latka z Sydney bawiła się popularną zabawką dla dzieci. Nagle wybuchła płaczem. Okazało się, że dziewczynka ją... połknęła. Dziewczynka miała dużo szczęścia, ale bez pobytu w szpitalu się nie obeszło.

4-latka bawiła się popularną zabawką. Skończyło się na Izbie Przyjęć
4-latka i zabawka, którą się bawiła (Facebook)

4-letnia Chloe Ngyuen bawiła się kulkami magnetycznymi - popularną wśród dzieci zabawką. Nagle w domu przy Cabramatta West rozległ się wielki płacz.

Szybka reakcja siostry

Gdy dziewczynka się uspokoiła, wyjawiła sekret swojej starszej siostrze, Claire. Powiedziała, że połknęła jedną z tych kulek. Siostra jednak powiedziała o tym rodzicom.

Mama zapytała Chloe, jakiego koloru kulkę połknęła. Dziecko odparowało, że "tęczową".

Mała kłamczuszka

Rodzice zabrali dziewczynkę do Szpitala Dziecięcego w Westmead, gdzie prześwietlenie wykazało, dlaczego Chloe uważała, że ​​zabawka jest wielokolorowa. Okazało się, że połknęła ich trochę więcej niż jedną...

Byliśmy w szoku, o mój Boże, jak ona połknęła osiem z nich? - mówiła "9News" Amy Nguyen, mama dziecka.

Chloe to jednak prawdziwa szczęściara. Magnesy wciąż znajdowały się w jej żołądku i można je było usunąć kamerą włożoną do gardła.

Lekarze powiedzieli rodzicom, że dobrze, że zareagowali w porę. Gdyby kulki dostały się do jej jelita, sytuacja byłaby znacznie poważniejsza.

Jeśli się rozejdą lub pętla jelit zostanie wplącze się miedzy nie, może skończyć się perforacją jelita, a to może być stanem zagrożenia życia - przyznał dr Michael Storman, szef gastroenterologii w Szpitalu Dziecięcym w Westmead.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić