aktualizacja 

5,7 mln odsłon. Oto co panna młoda zrobiła z suknią na weselu

42

Panny młode coraz częściej decydują się na zakup dwóch sukien ślubnych, z których jedną zakładają na ślub, a drugą na weselę. Ta panna młoda zdecydowała się jednak na nieco inne, znacznie bardziej zaskakujące rozwiązanie. Jej pomysł stał się hitem na TikToku.

5,7 mln odsłon. Oto co panna młoda zrobiła z suknią na weselu
Panna młoda zaszokowała gości. Obcięła sukienkę w trakcie wesela (TikTok)

Planowanie ślubu jest niezaprzeczalnie stresujące - niektórzy spędzają kilka miesięcy na planowaniu wszystkiego aż do najdrobniejszych szczegółów w ramach przygotowań do wielkiego dnia. Dla panien młodych suknia ślubna jest jednym z najważniejszych elementów tego wyjątkowego wydarzenia.

Kupno dwóch sukien ślubnych już nikogo nie zaskakuje. Panny młode coraz częściej decydują się bowiem na dwie suknie: jedną tradycyjną do samej podłogi, a drugą, zdecydowanie krótszą, w której dużo łatwiej jest tańczyć na parkiecie.

Morgan Rusinko miała podobny pomysł, jednak życie napisało nowy scenariusz. W trakcie wesela, zamiast zmieniać suknię, zdecydowała się dać koleżance nożyczki, aby ta skróciła jej pierwszą suknię.

W filmie, który do tej pory przekroczył aż 5,7 miliona wyświetleń, widzimy kobietę w czerwonej sukience, która nożyczkami pewnym ruchem skraca suknię ślubną. - Zapomnieliśmy zabrać mojej drugiej sukienki wieczorowej i początkowo planowałam nosić pierwszą suknię przez całą noc - opowiadała Morgan, cytowana przez "The Mirror".

Użytkownicy TikToka pod wrażeniem panny młodej

Jak się można było spodziewać, niestandardowy pomysł panny młodej podzielił internautów. Zdecydowana większość była jednak szczerze zachwycona niebanalną metamorfozą.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Film budzi ogromne zainteresowanie w mediach społecznościowych. Jedna z użytkowniczek napisała, że nowa sukienka jest ładna, ale gdyby była jej córką, to nie chciałaby, aby jej mama obcinała tę sukienkę.

Wygląda niesamowicie, ale powinnaś zachować sukienkę na wspomnienia i mieć dodatkową sukienkę, w którą możesz się przebrać bez konieczności cięcia drogiej sukienki - napisał inny internauta.
Zobacz także: Sklepy bez obsługi. Przyjmą się w Polsce? "Mamy kilkadziesiąt tys. klientów"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić