Stonoga poszedł do restauracji Gessler. "Brud i syf"

89

Magda Gessler to niewątpliwie najpopularniejsza polska restauratorka. Od wielu lat jeździ po kraju, by dokonywać rewolucji. Gessler pilnie strzeże m.in. czystości. Tymczasem Zbigniew Stonoga twierdzi, że w jednym z jej warszawskich lokali panuje "brud i syf".

Stonoga poszedł do restauracji Gessler. "Brud i syf"
Magda Gessler, Zbigniew Stonoga (AKPA, Instagram)

Magdę Gessler kojarzą chyba wszyscy. Telewizyjna gwiazda wykonała już mnóstwo rewolucji w przeróżnych restauracjach i absolutnie nie zamierza się zatrzymywać.

Widzowie kochają ją za bezpośredniość i cięty język. Gessler praktycznie zawsze mówi to, co myśli. Jest też bardzo skrupulatna. Dba o odpowiednie menu, ale i o czystość.

Niedawno warszawską restaurację Magdy Gessler odwiedził Zbigniew Stonoga. Za pośrednictwem YouTube podsumował on wizytę w lokalu "Polka". Na wstępie wideobloger i działacz polityczny przekazał, że skosztował dziesięciu dań.

Stwierdził, że każdy posiłek był przepyszny. Obsługę ocenił "na najwyższym poziomie". Później jednak już tak pozytywnie nie było. - Pani menadżer absolutnie nie dba o toaletę. Wisząca nad moją głową klimatyzacja jest tak cholernie brudna i tak paskudnie wygląda - zaznaczył.

Na pani miejscu menadżera tej restauracji zwolniłbym i to dyscyplinarnie za to, że nie szanuje pani marki, za to, że nie szanuje pani pracy - kontynuował Stonoga.

Zbigniew Stonoga nie gryzł się w język

Później zwracał uwagę na konkretne mankamenty w restauracji. - Syf, na podłodze leżą bilety, resztki koszyka leżą, na podłodze papier toaletowy. Generalnie podłoga jest brudna, cuchnie tutaj wiadomo czym - powiedział. - Średnio to wszystko wygląda - ocenił.

Zdziwienie mnie ogarnia, że u pani Magdy może być taki brud i syf w restauracji w centrum Warszawy - podsumował Zbigniew Stonoga.

Nie jest to bez wątpienia pozytywna opinia. Czas pokaże, czy Gessler, która uchodzi za strażniczkę czystości, odniesie się do mocnych słów Zbigniewa Stonogi.

Zobacz także: Magda Gessler zapisuje kolejne karty swojej autobiografii: "Robiłam menu dla przeróżnych królowych"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić