aktualizacja 

56-latka jest w ciąży. Ojcem dziecka jest jej syn

472

Nancy Hauck z Utah zgodziła się być surogatką dla własnego syna, po tym jak na jaw wyszło, że jego żona nie może zajść w ciążę. 56-latka wkrótce urodzi własną wnuczkę. Twierdzi, że jest to jedna z najpiękniejszych chwil, jakie przytrafiły się jej w życiu.

56-latka jest w ciąży. Ojcem dziecka jest jej syn
56-letnia Nancy została surogatką dla syna i jego żony (Instagram, cambriairene)

Nancy Hauck z Utah postanowiła spełnić marzenie o wnukach i pomóc swojemu synowi w założeniu pełnej rodziny. Kiedy na jaw wyszło, że partnerka mężczyzny nie może mieć dzieci, 56-letnia Nancy zaoferowała pomoc. Kobieta podkreśla, że nigdy nie czuła się bardziej szczęśliwa, niż teraz. Już wkrótce pozna swoją wnuczkę, która ostatnie miesiące spędziła... w jej brzuchu.

Urodzi własną wnuczkę. Cieszy się, że podjęła taką decyzję

Nancy Hauck mieszka w St. George w stanie Utah. Kobieta mocno przeżyła fakt, że jej synowa nie jest w stanie donosić ciąży. Aby pomóc synowi i jego żonie w założeniu rodziny, 56-latka zaoferowała się, że zostanie ich surogatką. Tym sposobem już wkrótce na świecie pojawi się córka 32-letniego Jeffa Haucka i jego 30-letniej żony Cambrii. Małżeństwo jest dozgonnie wdzięczne Nancy za bezinteresowne wsparcie.

"Nigdy nie wyobrażałam sobie, że będę w ciąży w wieku 56 lat lub że będzie to w ogóle możliwe, ale to najpiękniejsza rzecz, jaka mi się przytrafiła" - czytamy wyznanie Nancy na portalu Daily Mail.

Cambria i Jeff przez sześć lat leczyli się z pomocą in vitro. Doczekali się dwóch par bliźniąt. Jednak ostatni poród był niezwykle traumatyczny. Po jego zakończeniu okazało się, że Cambria nie będzie w stanie donosić kolejnej ciąży. To był ogromny cios dla małżeństwa.

"Miałam przeczucie, że powinnam to zaproponować"

W klinice para miała jeszcze zamrożone embriony. Kiedy na jaw wyszło, że Cambria nie urodzi więcej dzieci, Nancy zaproponowała, że będzie matką zastępczą dla swoich kolejnych wnucząt.

"Powiedziałam o tym mojemu synowi, a on rozpłakał się i był w szoku. W tym momencie nawet nie powiedziałam o tym mojemu mężowi, ale teraz on naprawdę mnie wspiera" - przytacza słowa 56-latki wspomniany brytyjski portal.

Nancy i Cambria świetnie się dogadują, są w stałym kontakcie i dzielą się swoimi przemyśleniami na temat dzieci. Wnuczka Nancy ma przyjść na świat 5 listopada.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Surogatki w Polsce. Co mówi o tym polskie prawo?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: o2pl

Autor: ZS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić