Mocne! Mama nagrała, co opiekunka robi z dzieckiem, gdy nikt nie patrzy

9

Wielu mamom brakuje zaufania do opiekunek, przedszkolanek czy nauczycielek w szkołach. Twierdzą, że tylko same mogą odpowiednio sprawować opiekę, kształtując charakter i podnosząc umiejętności swoich pociech. Nic bardziej mylnego. Często zostawienie pola ekspertkom jest bardzo dobrą decyzją. Pewna użytkowniczka TikToka z ukrycia nagrała córkę podczas wspólnej zabawy z nianią. Gdy usłyszała, co działo się w pomieszczeniu, oniemiała. Krótki film podbija media społecznościowe.

Mocne! Mama nagrała, co opiekunka robi z dzieckiem, gdy nikt nie patrzy
Mama nagrała nianię z ukrycia - @nickiunplugged (TikTok)

Autorką zamieszczonego poniżej wyjątkowego nagrania jest 46-letnia tiktokerka ze stanu Massachusetts w USA. Kobieta była akurat w domu, gdy jej kilkuletnim dzieckiem zajmowała się opiekunka. Niania nie miała pojęcia, że ktokolwiek poza nią i dziewczynką jest w pobliżu. W pewnym momencie mama usłyszała coś zaskakującego. Szybko chwyciła za telefon i nagrała film, który błyskawicznie stał się hitem sieci.

Co działo się w pomieszczeniu? Jak widzimy w krótkim materiale z TikToka, zaledwie 18-letnia niania, obdarzona niewątpliwie wspaniałym talentem wokalnym, zaczęła donośnie śpiewać piosenkę z jednej ze znanych produkcji Disneya.

Mama kilkuletniej dziewczynki opublikowała film w sieci za zgodą młodej opiekunki. Pewnie nie była dumna z tego, że po kryjomu nagrała nianię podczas pracy. Niewykluczone jednak, że w ten sposób uchyliła jej drzwi do wielkiej kariery.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Próbuję zachęcić ją, by bardziej eksponowała swój piękny głos. Ale zniechęca ją sposób, w jaki wygląda na filmach. Wszystko, co ja widzę, to czyste piękno. I tak samo moje dzieci. Okażmy jej nieco miłości, by mogła więcej dla nas śpiewać - napisała autorka nagrania.

Co sądzicie o śpiewie opiekunki? Czy uważacie, że nagranie jej z ukrycia było na miejscu? Czekamy na Wasze opinie w sekcji komentarzy pod artykułem.

Zobacz także: Połowa Polek nie prosi o podwyżkę. Ekspertka ma dla nich radę
Autor: PTA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić