61-latka jest zaręczona z 24-latkiem. Założyła konto na OnlyFans

222

Cheryl McGregor, lat 61, jest zaręczona z mężczyzną młodszym o 37 lat. Para twierdzi, że prowadzi "fantastyczne" życie seksualne. Założyli nawet konto OnlyFans.

61-latka jest zaręczona z 24-latkiem. Założyła konto na OnlyFans
Jest między nimi 37 lat różnicy (SWNS)

61-letnia Cheryl McGregor jest zaręczona z 24-letnim Quranem McCainem. Zgodnie przyznają, że mają fantastyczne życie seksualne. Do tego stopnia, że założyli nawet konto na OnlyFans.

Poznali sięm gdy chłopak miał zaledwie 15 lat, w jego rodzinnym mieście Rome w amerykańskim stanie Georgia. Chłopak pracował wówczas w restauracji jej syna. Wtedy jeszcze nie myśleli o sobie w romantycznym kontekście. Kontakt urwał się, gdy chłopak rzucił tę pracę.

Aż do ubiegłego roku. Quran poszedł do sklepu spożywczego, w którym Cheryl pracowała jako kasjerka. Kobieta była wówczas smutna, ponieważ pod filmikiem z jej tańcem na TikToku pojawiła się fala nienawistnych komentarzy. Chłopak pocieszył ją. Para zbliżyła się do siebie i ostatecznie ich związek przerodził się w romantyczną relację.

Cheryl przyznaje, że Quran to miłość jej życia. Mówi, że jest najbardziej "współczującym i emocjonalnym mężczyzną", z jakim kiedykolwiek była.

Nawet jeśli jest między nami różnica wieku, nigdy o tym nie myślimy, ponieważ Cheryl ma bardzo młodego ducha, duszę i serce - mówi Quran.

Cheryl i Quran bardzo się kochają, ale muszę się mierzyć z dużą krytyką. - Ludzie mówią, że wykorzystuję ją albo czekam, aż wpisze mnie do testamentu. To totalne nieporozumienie - mówi chłopak.

Kobieta też podkreśla, że nie jest łatwo. Odwróciła się od niej większość z jej siedmiorga dzieci, co bardzo ją boli. Mężczyzna jednak zapewnia, że walczy ze wszystkimi nienawistnymi komentarzami na ich temat i będzie bronił Cheryl jak lew, bo jest "jego królową".

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić