Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
DFR
|

8,3 mln wyświetleń. Oto sposób matki na karmienie piersią 2-letniego syna

17
Podziel się:

Pewna matka pokazała na swoim profilu na Tik Toku, jak karmi piersią swojego dwuletniego syna. Okazuje się, że wcześniej nie było to dla niej łatwe, jednak z czasem kobieta wypracowała strategię, jak odpowiednio karmić dziecko. Zanim pozwoliła mu jeść, zadała mu serię pytań.

8,3 mln wyświetleń. Oto sposób matki na karmienie piersią 2-letniego syna
Matka pokazała na Tik Toku, jak karmi swojego dwuletniego synka (Tik Tok, mamadelamyco)

Niektóre kobiety decydują się karmić dziecko dłużej, nie tylko przez pierwsze miesiące czy rok życia. Należy do nich m. in. De La Myco, tiktokerka z Kalifornii, która wychowuje dwuletniego syna, Martena. W sieci opowiedziała, jak poradziła sobie z problemami, które pojawiały się podczas karmienia wraz z tym, jak syn stawał się coraz starszy. Pokazała też, jak dzisiaj przebiega u niej proces karmienia malucha.

Karmi piersią dwuletniego syna. Pokazała to w sieci

De La Myco nagrała film, w którym pokazuje, jak wyznacza granice swojemu synkowi przy karmieniu piersią. Wyjaśniła w tekście opublikowanym na nagraniu, że prawie zrezygnowała z przedłużonego karmienia piersią z powodu trudności, jakie przechodziła wcześniej. Marten szarpał ją za koszulkę i za piersi, kiedy chciał być nakarmiony. Teraz jednak odkryła odpowiednią metodę, której nauczyła synka. Dzięki odpowiedniej komunikacji ustalili odpowiednie granice.

Na początku kobieta zapytała syna, czy chce mleko. Po tym, jak potwierdził, odpowiedziała: - Dobrze. Gdzie idą twoje ręce?

Wtedy Marten położył ręce na kolanach. W ten sposób pokazał, że wie, by nie chwytać matki za pierś bez jej zgody. Następnie De La Myco zapytała go, z której piersi chciałby ssać. Po tym, jak wybrał, podniosła rękę, aby powstrzymać go przed złapaniem jej, przypominając mu, że to robi mama. Nie zaczął ssać, dopóki matka nie pozwoliła mu na to.

Internauci byli podzieleni. Nie wszystkim spodobało się nagranie

Nagranie matki okazało się hitem w sieci. Obejrzało je już ponad 8,3 miliony użytkowników. Internauci byli podzieleni. Niektórzy z nich dziękowali tiktokerce za opublikowanie filmu i podzielenie się swoim sposobem na rozwiązanie jej problemów z dwulatkiem.

Inni komentowali jednak, że chłopiec jest już za duży na karmienie piersią. "Czuję, że na tym etapie bardziej chodzi o to, że nie chcesz odpuścić niż o jego korzyści. Później może to być szkodliwe" - skomentowała jedna z osób.

Zobacz także: Anna Dereszowska o szybkim powrocie do pracy po porodzie
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(17)
K.aall
8 miesięcy temu
Jak dla mnie to jest po prostu zboczone... Takie duże dziecko.. rozumne..
Ewelina
8 miesięcy temu
Masakra😯
Ryży
8 miesięcy temu
Ja uważam że powinno się karmić do 18 strych urodzin.Bo mleko matki jest bardzo zdrowe a i 18 latek też będzie zachwycony.
Pan Wasik
8 miesięcy temu
Ja karmiłem swojego do 5 latek i było pycha
Emeryt
8 miesięcy temu
Żenada.
antykomer
8 miesięcy temu
ta babka powinna isc do psychologa a ludzie sie tym zachwycaja
Żenadyj
8 miesięcy temu
Żałosne ….. no ale jakoś trzeba zaistnieć
Johnny
8 miesięcy temu
Matka karmi swoje dziecko. Normalnie ewenement na skalę światową
Tak karmić ,,...
8 miesięcy temu
Obrzydliwe
Leszek
8 miesięcy temu
Brawo dla tej odpowiedzialnej matki.
Kajka
8 miesięcy temu
Jak można karmić takie duże dziecko to chore i zboczone.Dziecko się karmi przez pół roku bo trzeba dziecku wdrażać inne pokarmy i witaminy .A mamusie się chwała że karmią po pięć lat to jest szkoda że nie do 18ki.
J.66
8 miesięcy temu
Co to kogo obchodzi zostaw to dla siebie
Julek
8 miesięcy temu
Jacyś idioci/tki wypowiadają się że dwa lata to długo nie wiedząc bądź ignorując fakty jak niezwykle pozytywnie wpływa na zdrowie i rozwój dziecka karmienie piersią.
Ania
8 miesięcy temu
Polecam karmić dlugo. To dobre dla dzieci. Pierwszy 2 lata, drugi 3. Drugi nawet covida nie złapał i bez antybiotyków.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić