aktualizacja 

Syn Opozdy jest "perłowym" dzieckiem. Oto co mówią o takich ludziach

134

22.02.2022 - takie daty jak ta zdarzają się naprawdę wyjątkowo rzadko, dlatego budzą wśród nas wielką ekscytację i zainteresowanie. To właśnie tego dnia urodził się syn Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego, Vincent, który według gwiazd będzie dzieckiem "magicznym". Co to dokładnie oznacza?

Syn Opozdy jest "perłowym" dzieckiem. Oto co mówią o takich ludziach
Syn Opozdy i Królikowskiego urodził się 22 lutego 2022 roku (Instagram, @asiaopozda)

Vincent Królikowski, syn Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego, urodził się dokładnie 22 lutego 2022 roku o czym jako pierwszy poinformował serwis WP Kobieta. Chłopiec będzie mógł pochwalić się w przyszłości wyjątkową datą urodzin, choć według gwiazd, nie tylko tym. O dzieciach urodzonych tego dnia mówi się już od dawna, że będą "magiczne". Co to dokładnie oznacza?

Dzieci urodzone 22 lutego 2022 roku

Choć na charakter dziecka wpływają przede wszystkim geny i wychowanie, to według astrologów i numerologów znaczenie ma również data urodzenia. Utrzymują oni, że rodzice powinni dodatkowo zwrócić uwagę na nadawane imię, a nawet połączenie z danym nazwiskiem.

O dzieciach urodzonych 22 lutego 2022 roku mówi się jednak "perłowe lub kryształowe". Dlaczego? Chodzi o kolor aury, jaka z nich emanuje.

Sama wibracja 22, która jest wibracją mistrzowską, mówi o niezwykłych talentach. O takich osobach mówi się, że były magami w poprzednich wcieleniach - wyjawiła numerolożka Magdalena Wójtowicz w rozmowie z Onetem. Według niej, chłopcy urodzeni właśnie tego dnia, jako osoby dorosłe, mogą być bardzo wrażliwi oraz delikatni.

Wyjątkowy numer PESEL

Jedno z dzieci, które urodziło się 22 lutego 2022 roku, mogłoby otrzymać także wyjątkowy numer PESEL, składający się z samych dwójek. Żeby tak się stało, musiałyby zostać spełnione jednak pewne warunki. Dziecko (a konkretnie dziewczynka, bo to one mają w numerze PESEL parzyste liczby oznaczające płeć) musiałoby urodzić się jako 1111. Jak na razie nie wiadomo, czy tak się stało, bo dziennie rodzi się w Polsce zazwyczaj ok. 1000 dzieci. Czy 22 lutego 2022 roku przyszedł na świat taki szczęśliwiec?

Zobacz także: Wyjątkowe dziecko. Rodzice się tego nie spodziewali

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Autor: ALLE
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić