Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|
aktualizacja

Absolutnie nie rób tego w maju. Jasnowidzka nie ma wątpliwości

27
Podziel się:

Aida Kosojan-Przybysz postanowiła podzielić się interesującymi poradami. Wskazała między innymi, co stanowi klucz do szczęścia i czego nie należy robić w maju 2022.

Absolutnie nie rób tego w maju. Jasnowidzka nie ma wątpliwości
Aida Kosojan-Przybysz (Instagram.com)

Aida Kosojan-Przybysz cieszy się sporą popularnością. Część jej przepowiedni się sprawdziła, co sprawiło, że stała się jeszcze bardziej rozpoznawalna.

Jasnowidzka zaleca, byśmy obdarzali siebie uwagą i troską. Uczynienie tego pozwoli na doświadczenie autentycznej radości.

Obejmij siebie dobrą myślą. Poczuj radość chwili. Nie przyklejaj sobie uśmiechu, tylko go w sobie obudź - zachęca Aida na Instagramie.

Rada na maj jest zatem jasna - nie należy przyklejać sobie uśmiechu. Co jeszcze proponuje wizjonerka?

Wypisz pytania, które zadałbyś najbliższemu przyjacielowi, widząc niepokój, strach lub zatroskanie w jego oczach. Zadaj sobie te pytania na głos i głośno na nie odpowiedz - zachęca, cytowana przez radiozet.pl.

"Podaj sobie rękę" - zachęca Aida

Jeśli coś jest nie tak, to nie powinniśmy udawać, że nic się nie dzieje. Warto przyjrzeć się sobie i własnym emocjom.

Podaj sobie rękę i nie bój się dotrzeć do głębin swojej duszy. Zaprowadź siebie do samego siebie. Uzdrowienie duszy i ciała następuje dopiero po zlokalizowaniu miejsca bólu i stanu zapalnego. Czuj siebie. Kochaj siebie, a zaczniesz siebie rozumieć - stwierdza Aida.
Zobacz także: Zmiany w PiS? Fogiel o szczegółach
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(27)
heh
2 tyg. temu
Ale w czerwcu to już można, a nawet należy? "Rada na maj jest zatem jasna - nie należy przyklejać sobie uśmiechu. Co jeszcze proponuje wizjonerka?"
heh
2 tyg. temu
"Rada na maj jest zatem jasna - nie należy przyklejać sobie uśmiechu. ". No to teraz popatrzcie na jej zdjęcie ilustracyjne, i uczcie się, jak NIE NALEŻY przyklejać sobie uśmiechu.
trryt
2 tyg. temu
"Podaj sobie rękę i nie bój się dotrzeć do... Czuj siebie. Kochaj siebie". Czy to jakaś poradnia masterbatora?
Tym
2 tyg. temu
Klikbajt niskich lotów
o2 to ściewro
2 tyg. temu
Pasożyt żerujący na głuopcie podludzi niech się weźmie za robotę. Ja też przepowiadam, że jutro na 50% będzie słonecznie albo na 50% deszczowo. Dajcie mi teraz kasę i artykuł na o2!
Karol W 🇵🇱
2 tyg. temu
Po zamachu w Watykanie musiałem się słuchać kanoników. Było to ostrzeżenie. Chciałem zmienić oblicze kościoła, jednak gdybym zaczął reformy musiałbym promować i walczyć o konstytucyjną demokrację, to znaczy prawo cywilne a wspomniany kościół byłby niepotrzebny. Słowo na niedzielę. Mam kolegę.
xoxoxo
2 tyg. temu
Kolejna "jaśnie oświecona"... a wiadro, szmatę i wodę, i robić wiosenne porządki, pasożycie!
ina
2 tyg. temu
Miłość do siebie to podstawa, szkoda że nikt nas tego nie uczy. Życie byłoby fajniejsze :)
Alina
2 tyg. temu
Codziennie mam kontakt z takimi ludźmi jak ona. W końcu pracuję w szpitalu psychiatrycznym.
Denazyfikator
2 tyg. temu
Uraaaaaaaaaaaa
Max
2 tyg. temu
Nic do niej osobiście nie mam ale czy rozmawiała już z psychiatrą? Mamy 21 wiek I ludzie naprawde wierzą w te czary mary? Litości
heh
2 tyg. temu
Czy ona namawia do samozaspokojenia? "Podaj sobie rękę.... Zaprowadź siebie do samego siebie... Czuj siebie. Kochaj siebie,"
heh
2 tyg. temu
Bla, bla, bla, maj, bla, bla, maju, bla, bla, PODAJ SOBIE RĘKĘ?! Ale jak? Trzebaby mieć dwie prawe lub dwie lewe, bo lewa do prawej nie pasuje. I co robić, jak będą obie zajęte? Tyle pytań...
Bella
2 tyg. temu
Czy to jest jakiś zawód z tym związany ?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić