aktualizacja 

Kwota powala. Tyle zarabia Opozda po rozstaniu z Królikowskim

134

Koniec krótkiego małżeństwa Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego jest coraz bliższy. Oficjalnie do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął ich pozew rozwodowy. 33-latka opiekuje się małym Vincentem... oraz zarabia bardzo dobre pieniądze w mediach społecznościowych - podaje "Super Expres". Kwota robi wrażenie.

Kwota powala. Tyle zarabia Opozda po rozstaniu z Królikowskim
Opozda nie martwi się o finanse. Zarabia duże pieniądze w sieci (AKPA, AKPA)

Antek Królikowski musiał zniknąć z mediów społecznościowych. Tego samego z pewnością nie zrobi Opozda, która wyszła na prostą po stresujących tygodniach. 33-latka odżyła przede wszystkim psychicznie i powróciła do tzw. show-biznesu.

Ze względu na małe dziecko, które wymaga częstej opieki, Opozda nie może na razie wrócić do aktorstwa. Może pracować jednak z domu, wykorzystując przy tym media społecznościowe, przede wszystkim Instagram.

Po wyjściu na jaw zdrady Królikowskiego, od lutego na jej Instagramie przybyło aż 150 tys. obserwujących, co jest niezwykle zachęcające dla kolejnych reklamodawców. Jak sugeruje "Super Express", dzięki jeszcze większym zasięgom, Joanna co chwilę dostaje propozycje współpracy.

Na jej profilu pojawia się coraz więcej postów sponsorowanych. Za jeden może otrzymać między 5 a 10 tysięcy złotych. Jak czytamy, w miesiąc bez wychodzenia z domu mogła zarobić około 50 tys. zł. Dla większości Polaków taka kwota jest nieosiągalna do zarobienia w tak krótkim czasie.

Jest pozew rozwodowy

Dziennikarzom "Super Expressu" udało się dowiedzieć, że do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął właśnie ich pozew rozwodowy. Obecnie para czeka na termin pierwszej rozprawy. Sprawa prawdopodobnie nie rozstrzygnie się zbyt szybko. Opozda i Królikowski muszą dogadać się przede wszystkim, jeśli chodzi o opiekę nad synem.

Zobacz także: Gdzie największe wzrosty cen? "Drożeje właściwie wszystko"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić