Afera w pociągu. Zobacz, jak pasażerowie postąpili wobec chłopca

32

To nagranie podzieliło internautów. Młoda mama z Londynu wrzuciła do sieci wideo ukazujące pewną sytuację, której doświadczyło w pociągu kilkuletnie dziecko. Kobieta ta ostro skrytykowała podróżnych za to jak potraktowali jej synka. Sami zobaczcie, co tam się działo!

Afera w pociągu. Zobacz, jak pasażerowie postąpili wobec chłopca
Pasażerowie nie ustąpili chłopcu miejsca. (Pixabay(SAHN_VIT), TikTok)

Aferę, która wybuchła w pociągu opisuje "The Sun". Młoda mama podróżowała wraz ze swoim kilkuletnim synem składem linii Southern Rail. Jak twierdzi poirytowana kobieta, była to jedna z najgorszych przejażdżek w życiu. Dlaczego? Otóż poczuła się mocno dotknięta tym, jak inni pasażerowie zachowali się wobec jej pociechy.

Chłopiec kucał w przejściu pociągu. Nikt nie reagował

Wzburzona matka zdecydowała się nagrać całą tę sytuację z pociągu. Na wideo widzimy, że dorośli pasażerowie siedzą spokojnie na wygodnych priorytetowych siedzeniach. Część z nich zajęta jest swoimi telefonami i komputerami. Jadą do pracy. Nikt nie zważa na kilkuletniego chłopca, który zasmucony kuca w przejściu.

Wściekła kobieta wyjaśniła, że wcześniej prosiła, by któryś z podróżnych w obszarze miejsc priorytetowych ustąpił jej synowi. Nikt się jednak nie zgodził. Każdy z nich odmówił. Nie pojawiła się też ani jedna osoba, która własnej woli oddałaby mu siedzenie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Robotnicy na torach przed rozpędzonym pociągiem. Nagranie maszynisty z Rosji
Wszyscy ci ludzie oglądający moje dziecko siedzące na podłodze w obszarze miejsc priorytetowych. Nieświadomi! - napisała ironicznie pod wideo, które zamieściła na TikToku.

Filmik cieszy się na TikToku sporą popularnością. Ma już ponad dwa tysiące komentarzy. Niektórzy internauci nie kryli swojego oburzenia taką postawą podróżnych. Wyrażali smutek z powodu tego, co spotkało chłopca.

Przypomina mi to, kiedy byłam w ósmym miesiącu ciąży i musiałam siedzieć na podłodze - pisała jedna użytkowniczka.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zawsze opowiadałbym się za dzieckiem. Jeden z pasażerów na miejscach priorytetowych właśnie gra w Football Managera - dodawała inna.

Wśród komentujących nie zabrakło też osób, które skrytykowały młodą Tiktokerkę za jej postawę oraz oburzanie się zaistniałą sytuacją. Zgodnie twierdziły, że nie po to płacą krocie za bilet, by potem ustępować innym miejsca.

Mój bilet na pociąg do Londynu kosztuje 50 funtów – nie ma mowy, żebym ustąpił miejsca dziecku - pisał jeden internauta.
Czy twoje dziecko jest niepełnosprawne, w ciąży lub w podeszłym wieku? - pytał inny.
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić