Anna Lewandowska przestrzega. Trzeba o tym pamiętać

27

Intensywny tryb życia, adrenalina, mnóstwo zadań - kto z nas tego nie doświadcza? Podobnie jest w życiu Anny Lewandowskiej. Gwiazda, która ma wiele wyzwań w swoim życiu, postanowiła więc zwrócić uwagę na ważną rzecz.

Anna Lewandowska przestrzega. Trzeba o tym pamiętać
Anna Lewandowska (Instagram.com)

Anna Lewandowska ma wiele wyzwań. Życie z zawodowym sportowcem, jakim jest z Robert Lewandowski, to coś mocno wymagającego. Tym bardziej, że jak zawsze sama fitnesska podkreśla, dba o dietę męża. Jest w ważnym momencie sezonu, była niedawno kadra, a teraz rywalizacja w Bundeslidze i Lidze Mistrzów.

Do tego dochodzą zadania codzienne. Zarówno Anna Lewandowska, jak i jej małżonek, mają kilka biznesów i zobowiązań. Marka kosmetyczna, marka promująca zdrową żywność, do tego akcje sponsorskie, w przypadku piłkarza jeszcze restauracja. Dzieje się! Choć Lewandowscy mają od tego ludzi, sami też muszą pamiętać o biznesach.

Dokładając do tego życie rodzinne, czas wolny się kurczy. Klara, Laura oraz nowy członek rodziny, czyli pies, pochłaniają wiele uwagi w rodzinie. W takiej sytuacji może wkraść się zmęczenie i jak określa to Lewandowska "zapali się czerwona lampka".

Lewandowska opisała to w najnowszym wpisie na Instagramie. "Człowiek tak czasami biega od jednego zadania do drugiego, nie zauważając, że wyczerpują mu się baterie. Dopiero gdy się na chwilę zatrzyma zauważa przegapioną "czerwoną lampkę" ostrzegawczą i już wie, że trzeba poradzić sobie z konsekwencjami. Zmęczenie" - napisała.

To chyba świetny moment na nowe wyzwanie - określony plan działania i czas dla siebie każdego dnia! Co Wy na to? - dodała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: "Trafiony, zatopiony". Nieprawdopodobna skuteczność mistrzyni olimpijskiej (wideo)
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić