aktualizacja 

Babcia zmarła dwa lata temu. Niespodziewanie dostała od niej paczkę

7

Jen Hamilton otrzymała pocztą paczkę od swojej babci. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że starsza kobieta zmarła dwa lata wcześniej. Jen otworzyła przesyłkę na TikToku i pokazała światu, co było w środku,

Babcia zmarła dwa lata temu. Niespodziewanie dostała od niej paczkę
Kobieta podzieliła się zaskakującym odkryciem. (TikTok)

Jen pokazała na TikToku paczkę, którą otrzymała - jak sądziła - od zmarłej babci. Odniosła wrażenie, że nadawcą przesyłki była seniorka, ponieważ w środku był tylko czek na 250 dolarów oraz zdjęcie babci i dziadka, który również nie żyje.

List od zmarłej babci

W paczce nie było żadnego listu czy wyjaśnienia, skąd się wzięła ta paczka i dlaczego zawiera zdjęcie i czek. Jen nie wiedziała czyje były pieniądze, które otrzymała.

Czek miał zapisaną datę 14 listopada, a sama paczka została wysłana 16 listopada. W miejscu, gdzie zapisuje się dane nadawcy, znajdował się adres babci Jen. Zdezorientowana Jen zaczęła obdzwaniać rodzinę i pytać o paczkę. Początkowo nikt nie wiedział o co chodzi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Morski "potwór" zauważony w Szkocji. "Nigdy nie widziałem czegoś takiego"
Moja mama nie miała pojęcia, co się dzieje, ale rozpoznała odręczne pismo, którym podpisano paczkę – powiedziała Jen w dotyczących paczki.

Niedługo później okazało się, że kuzynka Jen otrzymała identyczną przesyłkę. W środku również był tylko czek i zdjęcie, bez żadnego wyjaśnienia. Kuzynka była zdezorientowana, ponieważ nie wiedziała co to oznacza.

Wkrótce jednak sprawa się wyjaśniła. Okazało się, że nadawcami przesyłek byli ciocia i wujek Jen. Sprzedali samochód babci i podzieli pieniądze między jej wnuki. Następnie wysłali czeki razem ze zdjęciami. Chcieli w ten sposób zrobić rodzinie niespodziankę na święta.

Jedni z wielu moich ciotek i wujków – moja mama ma bardzo dużo rodzeństwa – sprzedali samochód mojej babci. I nic o tym nie wiedzieliśmy – w ogóle nie spodziewaliśmy się z tego żadnych wpływów. W tym okresie świątecznym jestem podekscytowana, że ​​wykorzystam te pieniądze w sposób, w jaki chciałaby tego babcia - podsumowała Jen.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić