Brat zrobił to panu młodemu na weselu. Nagranie ma 5,9 mln wyświetleń

224

Nie każde przemówienie podczas wesela może być wzruszające. Przekonali się o tym państwo młodzi, z których drużba, brat pana młodego, postanowił mocno zażartować i zdradzić ich sekret. Nagranie stało się hitem TikToka – ma już ponad 5,9 mln wyświetleń.

Brat zrobił to panu młodemu na weselu. Nagranie ma 5,9 mln wyświetleń
Świadek opowiedział krępującą historię dla pary młodej (TikTok)

Nowożeńcy Gary i Kirsty Currie z Perthshire w Szkocji wydali weselne przyjęcie, aby uczcić swój wielki dzień z najbliższymi. Zgodnie z tradycją świadek, który był bratem pana młodego, musiał przy tej okazji wygłosić przemówienie. Jak donosi Mirror, zrobił sobie przy tej okazji bezczelny żart i opowiedział wyjątkowo krępującą dla państwa młodych historię.

Historia drużby stała się hitem sieci. Niewiarygodne, co powiedział

Derek opowiedział, że w podczas świąt Bożego Narodzenia zszedł na dół i dostał klapsa od mamy. Jak opisywał, miała do niego pretensje o przyprowadzanie sobie na noc towarzystwa. Derek nie miał pojęcia, o co chodziło matce. - Siedziałem sam w łóżku całą noc - relacjonuje.

Okazało się jednak, że w rzeczywistości do domu przyprowadził kogoś nie Derek, a jego brat Gary. Uważany był on przez matkę za "złote dziecko". Tym razem jednak potajemnie zaprosił do siebie swoją przyszłą żonę Kirsty.

Drużba zdradził sekret państwa młodych. Płakali ze śmiechu

Derek opowiedział tłumowi gości, jak otworzył drzwi do pokoju brata. Miał zastać w nim przyszłą panną młodą, która leżała na łóżku w dość jednoznacznej pozycji. Leżała "z nogami skierowanymi na za dziesięć druga" - opisał to Derek.

Na pewno nigdy nie schodziła w tej pozie przez komin - zażartował świadek.

Cała historia wywołała ogromne rozbawienie wśród gości weselnych. Na szczęście państwo młodzi, chociaż początkowo wyglądali, jakby chcieli się zapaść pod ziemię, ostatecznie przyjęli żart pozytywnie i sami się głośno śmiali.

Złośliwy toast cieszy się również wielką popularnością w sieci. Nagranie, które opisano jako "prawdopodobnie najlepszą puentę świadka", stało się hitem w mediach społecznościowych. Na TikToku ma już ponad 5,9 mln wyświetleń i zebrało ponad pół miliona serduszek.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Relacje Diany z brytyjską rodziną królewską. Szczere zwierzenia w biografii ''królowej ludzkich serc''
Autor: DFR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić