aktualizacja 

Była jurorką w "Tańcu z gwiazdami". Gorzkie wspomnienia

33

Ola Jordan zdecydowała się na udzielenie wywiadu jednemu z brytyjskich magazynów. Modelka opowiedziała między innymi o swojej przygodzie w "Tańcu z gwiazdami", gdzie pełniła rolę jurorki. Okazało się, że nie wszystko szło jak z płatka. Co było najtrudniejsze?

Była jurorką w "Tańcu z gwiazdami". Gorzkie wspomnienia
Ola Jordan nie wspomina dobrze okresu, gdy była jurorką w show "Taniec z gwiazdami"? (AKPA, AKPA, Baranowski Michał)

Ola Jordan i jej mąż James w 2020 roku doczekali się córeczki, której dali na imię Ella. Dziewczynka w lutym skończyła dwa lata. Tancerka długo starała się o dziecko i jak przyznała, odbiło się to na jurorowaniu w "Tańcu z gwiazdami".

Ola Jordan w "Tańcu z gwiazdami". Nie zawsze było jej łatwo

Modelka relacjonowała w wywiadzie dla brytyjskiego magazynu o gwiazdach "Hello!", że aż przez trzy lata nie mogła zajść w ciążę. Myśli o dziecku nie opuszczały jej nawet w trakcie nagrywania programu "Taniec z gwiazdami".

Pamiętam, że siedziałam przy ławce dla sędziów i myślałam: "Nie chcę tego, chcę zajść w ciążę" – wspominała Ola Jordan w rozmowie z "Hello!".
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Mimo że Ola Jordan odniosła sukces, o którym niejedna gwiazda telewizji mogłaby tylko pomarzyć, nie czuła satysfakcji. Wręcz przeciwnie – myślała, że zamiast oceniać występy uczestników "Tańca z gwiazdami", wolałaby siedzieć w domu i opiekować się upragnionym dzieckiem.

Myślałam: "Co ja tutaj robię? Nie jestem jedną z osób, które chcą tu być, chcę być w domu i zostać matką. To było naprawdę, naprawdę trudne – przyznawała Ola Jordan w rozmowie z "Hello!".

Ola Jordan to polsko brytyjska tancerka oraz modelka. W latach 2018-2019 była jurorką polskiej wersji "Tańca z gwiazdami". W jurorskim fotelu zastąpiła Beatę Tyszkiewicz. Wcześniej była tancerką w brytyjskim Dancing with the Stars.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Zobacz też: Ola Jordan o debiucie w roli jurorki w "TzG": nie chciałam być dla nich zbyt surowa
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić