aktualizacja 

Cena, jaką Dorota Wellman płaci do dziś. "Z tego powodu jestem otyła"

854

Dorota Wellman musiała przejść trudną drogę, by móc zajść w ciążę. Konieczne było poddanie się kuracji hormonalnej, której konsekwencje prezenterka odczuwa do dziś.

Cena, jaką Dorota Wellman płaci do dziś. "Z tego powodu jestem otyła"
Dorota Wellman (Licencjodawca, AKPA)

Dorota Wellman cieszy się sporą popularnością. Niestety ma nie tylko fanów, ale i hejterów, którzy nie szczędzą jej przykrych komentarzy.

Często pojawiają się przytyki na temat figury Wellman. Niewielu wie jednak, dlaczego prezenterka wygląda tak, a nie inaczej.

Ma to związek z jej macierzyństwem. Wellman jest matką 28-letniego Jakuba.

Do momentu, kiedy urodził się Kuba prowadziłam rozrywkowe, egoistyczne i nieco bezsensowne życie. Sens pojawił się, gdy urodziłam. Wówczas zrozumiałam, że jest po co i dla kogo żyć. Ukochany syn w pewnym sensie wynagrodził mi wszystkie lata cierpień. To jedyne [dziecko - red.], które mam, jest upragnione, wyczekane i najbardziej kochane (...) Do piekła bym trafiła, żeby mieć dziecko. Tak mi bardzo na tym zależało - podkreśliła w rozmowie z TVN.

To dlatego Wellman jest otyła

Starania o dziecko w przypadku Doroty Wellman nie były łatwe. Okazuje się, że prezenterka musiała przyjąć sporo hormonów. W znaczący sposób wpłynęły one na jej wygląd fizyczny.

Wzięłam tyle hormonów, że powinnam nimi sikać. Jestem z tego powodu bardziej otyła, niż powinnam być, bo niestety u mnie ta karuzela hormonalna trwa, ale mam to gdzieś, bo nieważne jest to, że jestem gruba, ale że mam mojego syna - króla mojego świata - wyjaśniła w "Dzień dobry TVN".
Zobacz także: Monika Chwajoł o swojej metamorfozie
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić