Chciała adoptować psa. W schronisku znalazła zgubionego lata temu pupila

229

Aisha Nieves z Pensylewanii szukała zwierzaka do adopcji w lokalnych schroniskach, kiedy nagle natknęła się na znajomo wyglądającego psa. Okazało się, że to jej dawny pupil, który zgubił się dwa lata temu. Ta wzruszająca historia to nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Chciała adoptować psa. W schronisku znalazła zgubionego lata temu pupila
Kobieta odnalazła swojego psa po dwóch latach. (Jared Westerman LCHS Adoption Specialty)

Aisha Nieves straciła swojego psa w 2019 roku. Kovu uciekł z posesji i został potrącony przez samochód. Przewieziono go do kliniki weterynaryjnej, gdzie przeszedł długie leczenie. Otrzymał wtedy także nowe imię - Ash.

Pies odnaleziony po dwóch latach

Po wyleczeniu pies przeszedł wszelkie badania i został przekazany do adopcji. W tym samym czasie Aisha desperacko szukała swojego najlepszego przyjaciela - niestety, bezskutecznie.

Był moim dzieckiem. Chodził za mną wszędzie. Spał w moim łóżku. Dosłownie definicja najlepszego przyjaciela człowieka - wspomina dla CNN kobieta.

Kovu znalazł nowy dom, jednak po prawie dwóch latach został oddany ze względu na pandemię i pogarszające się warunki mieszkaniowe właścicieli. W tym samym czasie Aisha postanowiła adoptować innego zwierzaka i zaczęła przeglądać zdjęcia z lokalnych schronisk i organizacji. Przypadkiem trafiła na fotografię swojego Kovu.

Po złożeniu dowodu własności do LCHS kobieta przyszła odwiedzić psa i dla wszystkich stało się jasne, kiedy ponownie się spotkali, że Ash był w rzeczywistości jej ukochanym zwierzakiem sprzed lat – powiedziała Julie Huber z organizacji LCHS, która zajmowała się psem.

Pies od razu rozpoznał dawną właścicielką i bardzo się ucieszył. Nie chciał jej odstępować na krok. Aisha otrzymała pozwolenie, żeby zabrać go do domu.

Zobacz także: Pies podczas upałów. Sposoby i pomysłowe gadżety na pomoc zwierzęciu
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić