Zaskakujące zdjęcie córki Natalii Kukulskiej. Fani nie mają wątpliwości

19

Natalia Kukulska często podkreśla, że rodzina jest dla niej bardzo ważna. Razem z Michałem Dąbrówką wychowują trójkę swoich dzieci i przywiązują dużą uwagę do ich planów na przyszłość. Córka Anna planuje zostać aktorką.

Zaskakujące zdjęcie córki Natalii Kukulskiej. Fani nie mają wątpliwości
Natalia Kukulska z córką (AKPA)

Natalia Kukulska może pochwalić się zarówno talentem muzycznym, dużą popularnością jak i udanym życiem prywatnym. Piosenkarka jest związana od 21 lat z muzykiem Michałem Dąbrówką, z którym doczekała się trójki dzieci. Najstarszy z nich, Jan, skończył już 20 lat. Z kolei córki, Anna i Laura, są kolejno w wieku 15 i 4 lat.

Utalentowane dzieci

Jan odziedziczył po rodzicach talent muzyczny i zamierza rozwijać się w tym kierunku. Z kolei Anna marzy o karierze aktorki i zamierza intensywnie pracować, aby osiągnąć sukces.

Nastolatka zdaje sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach konieczna jest płynna znajomość języka angielskiego, dlatego intensywnie się uczy i zamierza zdać międzynarodową maturę. "Chce uczyć się w języku angielskim i zostać aktorką" - powiedziała kilka miesięcy temu Natalia Kukulska w rozmowie z magazynem "Rewia".

Nowe pokolenie artystów

Anna Dąbrówka już udowodniła, że ma zadatki na gwiazdę. Rok temu ukazał się jej utwór, stworzony na potrzeby kampanii reklamowej jednej z marek odzieżowych. Cel był szczytny, bo dotyczył zmiany nawyków żywieniowych. Piosenka skierowana była do uczniów, którzy dzięki niej mogli zrozumieć, że już mała zmiana na talerzu może mieć duży wpływ na zdrowie.

Anna Dąbrówka coraz bardziej zaczyna przypominać swoją mamę z lat młodzieńczych. Ostatnio dziewczyna pokazała zdjęcie, na którym jest łudząco podobna do Natalii Kukulskiej. Długie ciemne włosy i oczy podkreślone charakterystyczną czarną kreską - przecież to kiedyś był znak rozpoznawczy jej mamy!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Zobacz także: Ratowniczka medyczna chora na białaczkę. Olga Łakomska mówi co ją najpierw zaniepokoiło
Autor: KSA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić