"Czy spotykamy się z tym samym facetem?" Przyłapała chłopaka na zdradzie

5

23-letnia Mikayla Miedzianowski nagrała na TikToku przejmujący filmik, o tym, jak odkryła, że ukochany chłopak ją zdradza. Mieszkanka Florydy w trakcie rutynowego przeglądania Facebooka przypadkowo zauważyła na platformie szokujące zdjęcie. Aż zaniemówiła. Na fotografii był jej partner, który z namiętnością tulił inną kobietę.

"Czy spotykamy się z tym samym facetem?" Przyłapała chłopaka na zdradzie
Przyłapała chłopaka na romansie z kochanką. Zdradziło go jedno zdjęcie. (TikTok, @miik.aylaa)

O sprawie pisze "New York Post". Mikayla wystąpiła na TikToku, by opowiedzieć o zdradzie, którą zafundował jej wybranek. Na Facebooku na stronie "Czy spotykamy się z tym samym facetem?" znalazła zdjęcie ukazujące jej partnera w objęciach innej kobiety.

Odkryła, że jest zdradzana. Jej chłopak tulił inną kobietę na zdjęciach

Zrozpaczona nagrała filmik i wrzuciła na chińską platformę. Widać na nim, jak nerwowo popijała butelkę wina. Okazuje się, że od sześciu miesięcy tworzyła - jej zdaniem - szczęśliwy związek. Myślała, że jest bardzo udany.

Po cichu popijam butelkę wina na kanapie mojego chłopaka, podczas gdy on zmywa naczynia. Właśnie dowiedziałam się w mediach społecznościowych na oczach 35 tysięcy ludzi, że mnie zdradził. Będę musiała się z nim skonfrontować - powiedziała tajemniczo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magda Wójcik odreagowuje rozstanie z Olehem na egzotycznych wakacjach

Kobieta jakiś czas później udzieliła wywiadu dla portalu "NeedToKnow.co.uk". Przyznała, że o zdradzie ze szczegółami doniosła jej sama kochanka chłopaka.

Zdjęcie, które ona opublikowała, zostało zrobione tej nocy, kiedy ją poznał i mnie zdradził. Nigdy nie skontaktowała się ze mną bezpośrednio, ale opowiedziała mi całą historię, anonimowo, w komentarzach - dodała 23-latka w wywiadzie.

"Pokazałam partnerowi wiadomości od niej z drżącymi rękami, a on od razu przyznał się do zdrady" - wyjaśniła. Tych było jednak znacznie więcej, niż początkowo sądziła. Jak zaznaczyła, niewierny chłopak błagał ją o wybaczenie, ale się nie zgodziła. Rozeszli się.

"Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu i mam szczęście, że tak wcześnie zobaczyłam jego prawdziwe oblicze" - podsumowała.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić