Czy to naprawdę córka Putina? Elizaveta jest bardzo podobna

25

Temat trzeciej córki Władimira Putina wraca co jakiś czas jak bumerang. Ostatnio znowu jest o sprawie głośno, a media twierdzą, że Elizaveta jest niezwykle podobna do Putina. Podobieństwo faktycznie jest spore, zwłaszcza porównując zdjęcia Putina, z czasu był w wieku w jakim teraz jest dziewczyna.

Czy to naprawdę córka Putina? Elizaveta jest bardzo podobna
Władimir Putin. (Getty Images)

Władimir Putin jest prezydentem Rosji, osobą medialną i rozpoznawalną. Często sam podkręca i podgrzewa atmosferę wokół swojej osoby i w odpowiedni sposób kreuje swój wizerunek w mediach.

W sieci opublikował dotychczas m.in.: własne zdjęcia bez koszulki oraz z czarnym pasem sztuk walki. Od czasu do czasu również publikuje swoje zdjęcia z czasów młodości i dzieciństwa.

Dwie córki Putina

Prezydent Rosji ma dwie córki, o których wie cały świat: Marię oraz Katerinę. Kobiety są owocami związku Putina z Ludmiłą Szkriebniewą.

Co jakiś czas jednak wraca temat trzeciej, ukrywanej córki - Elizavety. Dowodem na to, że jest ona kolejną prawdziwą córką prezydenta Rosji, może być podobieństwo, które wynika ze zdjęć. W sieci pojawiło się ostatnio zestawienie kilku kadrów Putina i Elizavety, gdy byli w podobnym wieku. Nastolatka jest do Putina niezwykle podobna.

Trzecia córka Putina

O tym, że Władimir Putin może mieć trzecią córkę, po raz pierwszy poinformował portal "Proekt". Informator serwisu dotarł do kopii dokumentów należących do matki dziewczyny, Svetlany Kriwonogich, która w latach 90. była sprzątaczką.

Krótko po tym, jak poznała obecnego prezydenta Rosji, przeprowadziła się do jednego z najbardziej elitarnych apartamentów Petersburga. Obecnie jej majątek szacuje się na 7,7 miliarda rubli, co jest równowartością 380 mln złotych. Ukrywany romans miał trwać wiele lat.

Elizaveta urodziła się w 2003 roku i aktualnie ma 17 lat. Portal "Daily Mail" zestawił ze sobą kilka zdjęć przedstawiających nastolatkę i Władimira, gdy byli w tym samym wieku.

Zdjęcia nie pozostawiają złudzeń. Młody Putin i dziewczyna są do siebie niezwykle podobni. Dziennikarze "Daily Mail" dopatrzyli się, że mają nie tylko mają taki sam kolor włosów, oczu, kształt nosa, ust, ale, że mają nawet charakterystyczny dołeczek na brodzie.

Podano, że oprogramowanie do rozpoznawania twarzy, z którego korzystał portal "Proekt", wykazało aż 70,44% cech wspólnych. Wszystko wskazuje na to, że jedna z największych tajemnic prezydenta Rosji wyszła na jaw.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

A waszym zdaniem dziewczyna jest podobna do Putina?

Zobacz także: Podpisał się pod wnioskiem do TK ws. aborcji. Sośnierz żałuje
Autor: AML
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić