Dacie radę znaleźć Rudolfa? Ta świąteczna łamigłówka pokonuje nawet najlepszych

2

Do sieci trafił nowy, intrygujący test na spostrzegawczość, wpisujący się w klimat świąt Bożego Narodzenia. Umilcie sobie czas między świątecznymi obowiązkami i poćwiczcie umysł z tą gwiazdkową łamigłówką. Tylko nielicznym udaje się ją rozwiązać!

Dacie radę znaleźć Rudolfa? Ta świąteczna łamigłówka pokonuje nawet najlepszych
Świąteczny test na spostrzegawczość (Media społecznościowe)

Podczas bożonarodzeniowego szaleństwa ciężko znaleźć chwilę dla siebie. Gwiazdka już za pasem, zostało niewiele czasu, by dopiąć wszystkie świąteczne przygotowania na ostatni guzik. Nie można jednak dać się zwariować. Na pewno znajdziecie chwilkę, by nieco się rozerwać. Z tą łamigłówką oderwiecie się na moment od obowiązków, jednocześnie nie gubiąc świątecznej atmosfery.

Test na spostrzegawczość, który prezentujemy, działa na podobnej zasadzie jak większość tego typu zagadek. Chodzi o dostrzeżenie jednego wyróżniającego się elementu w jak najszybszym czasie. Ta zagadka jednak jest wyjątkowa, gdyż dotyczy... świętego Mikołaja i jego reniferów!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Łamigłówka "Toy Story"

Grafika przedstawia całe stado kopytnych przyjaciół św. Mikołaja, pasących się i hasających pomiędzy ustrojonymi choinkami. Jeden z nich ma pewną charakterystyczną cechę - czerwony nos! To oczywiście Rudolf, legendarny renifer, bohater niezliczonych świątecznych baśni i bajek.

Czerwononosy Rudolf jest ukryty na ilustracji, lecz niełatwo go wskazać. Uwagę odwraca od niego wiele różnokolorowych elementów. Ulubieńca Mikołaja dostrzeże jedynie najbardziej wprawne oko. Widzicie go na poniższym obrazku?

Jeśli zdołaliście znaleźć Rudolfa - gratulujemy! Zadanie nie było łatwe. Jeśli nie, nie martwcie się. Spieszymy z pomocą. Rudolf ukrył się w prawym dolnym rogu grafiki. Jego zlokalizowanie jest dodatkowo utrudnione, gdyż charakterystyczny czerwony nos został częściowo przykrywy porożem innego renifera. Teraz to widzicie?

Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić