Znajdź serce. Jeszcze nikomu nie udało się szybciej niż w trzy minuty

53

Do sieci trafił bardzo trudny test na spostrzegawczość. Tym razem zadanie polega na znalezieniu misia z niewielkim serduszkiem w łapach. Jeszcze nikomu się to nie udało w mniej niż trzy minuty.

Znajdź serce. Jeszcze nikomu nie udało się szybciej niż w trzy minuty
Test na spostrzegawczość (holidaycottages.co.uk)

Jeszcze niedawno ogromną popularnością cieszyły się krzyżówki i przeróżne łamigłówki logiczne. Teraz jest już inaczej, nad czym ubolewają specjaliści. Uważają, że warto mierzyć się z różnymi zadaniami wymagającymi wytężonego myślenia, bo w ten sposób ćwiczymy nasz mózg.

Dobrym pomysłem na rozruszanie szarych komórek jest sprawdzenie swoich umiejętności w kontekście testów na spostrzegawczość. Poniżej załączamy bardzo trudny test. Przyjrzyj się obrazkowi i znajdź misia, który w łapkach trzyma nie łuk, ale czerwone serce. Zadanie jest ekstremalnie trudne, a na poradzenie sobie z nim masz maksymalnie trzy minuty. W takim czasie z testem uporał się obecny rekordzista.

Trzeba przyznać, że odnalezienie serca w tej walentynkowej mozaice to spore wyzwanie. Ogromne utrudnienie stanowią płatki róż. Wiele osób nie potrafi odróżnić ich od serca. Niewątpliwie jest to trudne, ale wykonalne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Będą białe święta? Synoptyk o wstępnych prognozach

To niewątpliwie świetna zabawa dla całej rodziny. Włączcie stoper i poszukajcie misia z sercem w ręku. Jeżeli nie udaje się go odnaleźć, lepiej spójrz niżej. Oczywiście zaprezentowaliśmy rozwiązanie.

Test na spostrzegawczość lepszy niż kawa

Testy na spostrzegawczość cieszą się sporą popularnością. Nie brakuje osób, które ochoczo do nich przystępują. Zazwyczaj z trudnymi łamigłówkami potrafią sobie poradzić jedynie ci, którzy mają naprawdę bystre oko.

Testy mogą stanowić świetną zabawę dla całej rodziny czy też paczki przyjaciół. Usiądźcie wspólnie przed tym obrazkiem i zweryfikujcie, kto jako pierwszy będzie w stanie odnaleźć misia z sercem.

Podobno takie zagadki mają doskonały wpływ na organizm człowieka. Napędzają go do działania lepiej niż kawa! Jeżeli zatem masz trudniejszy poranek, to rzuć okiem na jakikolwiek test na spostrzegawczość, a na pewno uda się sprawnie rozbudzić.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić