"Dlatego nie chcę dzieci na weselu". Wszystko wyjaśnia film z TikToka

41

Wesele to uroczystość, która powinna wyglądać tak, jak chce tego młoda para. Kontrowersje wciąż jednak wzbudzają sytuacje, gdy przyszli małżonkowie zapraszają gości bez dzieci. Jest ku temu kilka powodów. Jeden z nich wyraźnie widać na nagraniu z TikToka, które zdobyło olbrzymią popularność.

"Dlatego nie chcę dzieci na weselu". Wszystko wyjaśnia film z TikToka
Nagranie z wesela podbija TikToka (TikTok, sanda_0000)

Nagranie z TikToka. Dlaczego dzieci na weselu to zły pomysł?

Nagranie trafiło na TikToka za sprawą użytkowniczki Alexandriny Rusu. Widać na nim małego chłopca, który podczas pierwszego tańca nowożeńców postanawia skierować całą uwagę gości na siebie. Przez ponad 3-minutowy taniec wiruje i skacze między świeżo upieczonymi mężem oraz żoną. To powinien być ich moment, jednak niesforne dziecko stało się gwiazdą filmiku.

Kilkuletni chłopiec oczywiście nie ma w sobie na tyle ogłady, by zrozumieć powagę sytuacji i pozwolić parze młodej cieszyć się pierwszym tańcem, który z pewnością ćwiczyli długie tygodnie. Pytanie, jakie kilkukrotnie pada w komentarzach pod filmem, brzmi jednak: "Gdzie byli jego opiekunowie i dlaczego nie zabrali dziecka z parkietu?".

Masakra, pamiętam, jak się przed swoim stresowałam... Nie wyobrażam sobie, żeby między nami plątał się dzieciak, a rodzice nie reagowali! - pisze jedna z komentujących osób.

Filmik odtworzono na TikToku już tysiące razy.

Ślub bez dzieci? Jak podjąć decyzję?

Obecność dzieci na weselu wciąż budzi kontrowersje. Z jednej strony małoletni często przeszkadzają dorosłym w świętowaniu ważnych chwil, jak widać na poniższym filmiku. Z drugiej strony jednak, dorośli, którzy otrzymują zaproszenie na imprezę organizowaną bez dzieci, często całkowicie rezygnują z uczestnictwa w niej.

Pary młode, które chcą uniknąć podobnych nieprzyjemnych sytuacji, czasami decydują się na wynajęcie opiekunki dla dzieci. Niania na weselu organizuje "małe przedszkole", zajmując czas najmłodszym gościom, by ich opiekunowie prawni mogli skupić się na zabawie i przebywaniu z parą młodą.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Simone Susinna tłumaczy się ze spotkania z Natalią Siwiec
Autor: MBD
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić