aktualizacja 

Gdzie jest pies? Masz tylko 12 sekund, żeby go znaleźć

26

Nie każdy z nas może pochwalić się świetną spostrzegawczością. Jak ją sprawdzić? Pomocne może okazać się pewne nagranie, które robi furorę w sieci. Na rozwiązanie zagadki mamy tylko 12 sekund.

Gdzie jest pies? Masz tylko 12 sekund, żeby go znaleźć
TikTokerka zadała internautom zagadkę (TikTok, maddie_pamelaaa)

Część internautów twierdzi, że to w zasadzie niemożliwe. Inni, że zagadka jest banalnie prosta. Jedno jest pewne - to tiktokowe nagranie zrobiło furorę w sieci i ciągle jest przedmiotem licznych sporów.

Czy komukolwiek tak naprawdę udało się znaleźć zgubę w wyznaczonym czasie? Łamigłówka ma nas sprawdzić i udowodnić, jak dobry mamy wzrok oraz refleks. Internauci nie kryli zaintrygowania.

Wrzuciła nagranie. Nie sądziła, jaką popularność zdobędzie

Okazuje się, że czasem zagadką może się stać z pozoru zwyczajne wideo. Tak właśnie się stało w przypadku viralowego nagrania młodej miłośniczki tańca. Internauci nie kryli swojego zainteresowania. Wszyscy zgodnie wybrali się na poszukiwania jej psa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Edukacyjna łamigłówka. Znajdź robaka

TikTokerka Maddie Pamela pokazała na swoim profilu taneczne wideo. Szybko się jednak okazało, że nie jest to zwykłe nagranie, a wyzwanie dla spostrzegawczości widzów. Podczas gdy Maddie pokazywała taneczne umiejętności, na drugim planie ktoś się chował.

Znajdź psa - podpisała krótko tiktokerka.

Wideo Maddie szybko obiegło sieć i wylądowało m.in. na "The Sun". Dziennikarze tego portalu stwierdzili, że jeżeli komuś rzeczywiście uda się odnaleźć zwierzaka w tak krótkim czasie, jest to dobry znak. Śmiałek ten może pochwalić się sokolim wzrokiem i niezwykłą dbałością o szczegóły.

Internauci szukają zguby. "On tam naprawdę jest?"

Choć wiele osób świetnie poradziło sobie z rozwiązaniem zadania, trafiło się też całkiem sporo niedowiarków. Kilkoro internautów, nie mogąc dopatrzyć się psiaka, twierdząc, że zwierzaka w ogóle tam nie ma.

Tam w ogóle jest pies? - dopytują.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Trzeba przyznać, że psiakowi rzeczywiście udało się świetnie zlać z tłem. Znalezienie go w tak krótkim czasie to nie lada wyczyn.

Autor: ZS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić