Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Karolina Banasiak
|
aktualizacja

Wstrząsająca przepowiednia zakonnicy. Mówi o Chinach i Polsce

1040
Podziel się:

Siostra Łucja dos Santos z Portugalii należy do trojga ludzi, którzy mieli być świadkami objawień Matki Bożej. Jedno z nich dotyczyło m.in. zamachu na papieża Jana Pawła II. Kobieta zmarła w 2005 roku, do końca życia przebywała w klasztorze. Swoimi wizjami dzieliła się z zakonnikiem Augustynem Fuentesem.

Wstrząsająca przepowiednia zakonnicy. Mówi o Chinach i Polsce
Modląca się zakonnica (Pexels, rodnae)

Siostra Łucja wraz z Hiacyntą i Franciszkiem miała być świadkiem tzw. objawień fatimskich, które później zostały uznane przez Kościół. Zakonnica odeszła w 2005 roku, jednak pozostawiła po sobie wiele spisanych wizji. Kobieta dzieliła się z nimi z zakonnikiem - jedną z niewielu osób, z którymi mogła mieć kontakt.

Jedna z przepowiedni siostry Łucji dotyczy wybuchu wojny. Według niej będzie to mieć związek z użyciem broni jądrowej, a wśród najbardziej poszkodowanych państw znajdą się m.in. Niemcy, które zostaną zalane wodą. Podobny los czeka Danię i Holandię. Zgodnie z wizją zakonnicy ucierpi także Francja, gdzie spłonie Paryż.

Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa - miała napisać.
Amerykanie nie zechcą się mieszać bezpośrednio do woj­ny, ale widząc, co robią Chińczycy, będą życzyć Rosji zwycię­stwa. Niemcy wciągną USA do wojny jako sojusznika atlanty­ckiego. Pomoc dla Niemców ze strony Ameryki skupi swoją uwagę na Azji i tam będą lądowały wojska USA i Anglii (Irak, Turcja, Iran i Bałkany) w obronie przed Chińczykami. To, co zrobią Niemcy, będzie krokiem samobójczym. Będą liczyć na zajęcie Polski. W swej nienawiści nie zorientują się, że sympa­tia Zachodu i reszty świata będzie po stronie Rosji - przepowiedziała podobno zakonnica.

W przepowiedni siostry Łucji Polskę czeka znacznie lepszy scenariusz: kraj nie tylko przetrwa kataklizm, lecz przede wszystkim będzie odpowiadać za to, jak będzie wyglądać Europa.

Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia. Zbuduje nowy dom braterstwa wszystkich narodów świata, a dla swoich dzieci będzie matką. Nikogo nie odrzuci, nie potępi, lecz przygarnie - miała napisać Łucja dos Santos.

Polskie miasta - zgodnie z wizją zakonnicy - bynajmniej nie zostaną zniszczone podczas bombardowania, dlatego Polacy będą mogli do nich wrócić. "Poznań nie będzie zniszczony. W czasie wojny bomby i pociski zagrożą Szczecinowi, portom i Śląskowi. Miast na Ziemiach Zachodnich Niemcy nie będą niszczyć, licząc na ich zagarnięcie" - miała przepowiedzieć siostra Łucja.

Przepowiednie, które mają być autorstwa Łucji dos Santos, przytoczył Stephen Lassare w książce "Odkryte sekrety przyszłości, proroctwa, przepowiednie, wizje jasnowidzów".

Zobacz także: Papież pocałował zakonnicę. Nagranie obiega świat
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1040)
daniel 40 i 4
3 miesiące temu
wszystkei pieniadze zabrali ruskim...nie sa juz podłoczeni do systemu zeby mnozyc na short sell a polacy nigdy nie byli nawet wałęsa sobie tego nei załatwił
eehh zabobony
5 miesięcy temu
Świat chyba nie będzie za Rosją po tym co ona robi.
Bob
9 miesięcy temu
Chiny faktycznie wydają się w najlepszej sytuacji
Justyna
9 miesięcy temu
Czyżby to już się zaczęło?
Aleks
10 miesięcy temu
Naśmiewanie się z różnego rodzaju udokumentowanych wizji czy przepowiedni ,nie jest na miejscu. Siostra Łucja nie jest,jak to niektórzy zauważyli jedyną,której zostało objawione co nastąpi. Odrodzenie ,zmiana myślenia, to wszystko będzie miało miejsce dopiero w trakcie wojny,głodu,kataklizmów,które będą po sobie następowały. Nie wiemy kto będzie wtedy rządził,kierował Polską czy nawet Europą. My możemy tylko się cieszyć, że taka wizja dla Polski jest. Jednak i tak Maryja powiedziała, że tylko w tedy Polska ocaleje,jeśli nie upadnie jej wiara w Boga, a wiemy jak to dziś wygląda. Niestety również w kościele, gdzie duchowni potrafią swym zachowaniem niszczyć. Jednak to nie w nich mamy wierzyć nie w nich pokładać nadzieję, a wielu stawia ich wyżej niż Boga. To błąd,za który zapłacimy wszyscy.
Rick Sanchez
rok temu
Zamieszki na granicy polsko-chińskiej. A swoją drogą to m.in. Nostradamus i paru innych jasnowidzów przepowiadało całkiem niezłą przyszłość dla Polski po 3 wojnie światowej, w przeciwieństwie do większości krajów zachodu, więc może i coś w tym jest.
Tosio Tolek
2 lata temu
No i dobrze, wiadomo przecież że my musimy przetrwać, przecież jesteśmy tygrysem europy
Hahaha
2 lata temu
Ciekawe, co ona brała.
kox
2 lata temu
co za brednie, hahaha, miala wizje ja pitole...kiedys wpadl mi w rece pamietnik jej kolezanki, siostra jakas tam siedziala w klasztorze w Holandii, tak tak, niedobitek katolicki w morzu protestantow, i sluchajcie tego: lata 50te, siedzi sobie siostra w klauzurze, jakies holenderskie miasto, i dobiegaja jej uszu szatanskie kotly, bum bum lubudu no po prostu PIEKLO, no i ta sie rozwodzi na dwie strony, ze to juz SZATAN wkracza , ze koniec...nawet sie wciagnalem..az w koncu pada haslo JAZZ !!! Tak tak, ktos tam gral jazz ulice dalej, moze knajpa, moze proby, nie wiadomo. pomimo ze Siostra nawet znala haslo jazz,bo ktos jej to probowal wyjasnic, ona nadal byla przekonana, ze to SZATAN opetal tych ludzi, ze przez nich przemawia, no bo muzyka tego no nijak nazwac nie mozna. Bez kitu, katolickie wydawnictwo to wydalo, chuba w latach 80ch. Szkoda tylko, ze Siostrzyczka nie doczekala ery techno, to bylyby literackie zniwa !!!! i tyle w temacie katolickich zabobonow
Zita
2 lata temu
To nie dobrze ja mieszkam na dolnym śląsku mam nadzieję że moje miasto Gliwice w którym mieszkam będzie uratowane oby się nie sprawdziły scenariusze
Zaniepokojony
2 lata temu
A Mars? Czy Mars na nas napadnie?
zzz
2 lata temu
Chciałem nastawić bimbru i nie wiem czy zdążę go przepuścić zanim się to zacznie. Wyślę maila do tej wizjonerki, może z zaświatów coś mi podpowie..... Ale bzdury....
Bcz
2 lata temu
Nic nowego to samo głosi niejaki Czarnek minister edukacji.
Aina
2 lata temu
Czytam i nie dowierzam, nic się nie klei w tych słowach. Polska będzie ocalona dzięki klerowi? To byłaby masakra, bo to najwięksi obłudnicy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić