BOB| 
aktualizacja 

Jasnowidz Jackowski miał wizję. Mrozi krew w żyłach

272

Krzysztof Jackowski nie ma dobrej wiadomości dla Polaków. Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że 2021 rok będzie jeszcze gorszy niż obecny. Jego przepowiednia jest bardzo niepokojąca.

Jasnowidz Jackowski miał wizję. Mrozi krew w żyłach
Jasnowidz Jackowski. Przepowiednia na 2021 rok (YouTube)

Wielkimi krokami zbliża się koniec 2020 roku. Zapamiętamy go z pandemii koronawirusa, która wywróciła do góry nogami nasze dotychczasowe życie. Wiele osób jednak patrzy z nadzieją na przyszłość. Czy jednak słusznie?

Jasnowidz Jackowski. Przepowiednia na 2021 rok

Krzysztof Jackowski w swoim internetowym programie przedstawił swoją przepowiednię na 2021 roku. Niestety, jasnowidz nie ma dla nas dobrych wiadomości. Jego słowa są bardzo niepokojące.

- Ilekroć się zastanawiam nad 2021 rokiem, to mam bardzo złe poczucie. Jak w 2019 nazywałem 2020 rok pierwszym nienormalnym, który będzie trawl w czasie 3,5 roku. 2021 nazywam rokiem bezprawnym, rokiem groźnym, rokiem w którym na świecie demokracja zacznie być mocno wątpliwa - mówi jasnowidz.

Świat wiąże bardzo duże nadzieje ze szczepionką na koronawirusa, bo dzięki niej może uda się zwalczyć pandemię. Jackowski jednak nie jest aż takim optymistą.

- Wydawać by się mogło, że te szczepionki w jakiś sposób rozwiążą sytuację z zarazą, że te szczepionki odmienią nasz codzienni dzień, że zaczniemy żyć normalniej, bez tych obostrzeń. Nic takiego się nie wydarzy. Mam przeczucie, że obostrzenia zamienią się w ucisk. 2021 rok, pierwszy kwartał, pokaże nam to, że zaczniemy zauważać społeczny ucisk - tłumaczy.
Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Prof. Matyja o szczepieniach. "Nie wolno nam słuchać szamanów" (WIDEO)

Jasnowidz z Człuchowa dodał, że najgorszy będzie okres od marca do maja. Nie tylko z powodu koronawirusa. Na świecie ma dojść do wielki strajków, a nawet konfliktów zbrojnych, które jeszcze bardziej zaburzą nasz spokój.

- W 2021 roku doświadczymy jeszcze czegoś, jak syreny ostrzegawcze, jak w państwach, które ostrzegają, że może nastąpić jakieś zagrożenie, nalot. Nie twierdzę, że to nad Całą Europą będzie - zdradza.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić