aktualizacja 

Koszmar na weselu. Panna młoda zrobiła gościom "nieświadomkę"

22

Fatalnie zakończyło się jedno z wesel w USA. Doszło do wielu zatruć wśród gości. Sprawą zajęły się służby, które w trakcie śledztwa wykazały, że... do jednej z głównych potraw dodano THC, a więc substancję będącą głównym składnikiem marihuany.

Koszmar na weselu. Panna młoda zrobiła gościom "nieświadomkę"
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

Wesele z THC odbyło się 19 lutego w amerykańskiej miejscowości Longwood. Podczas przyjęcia jeden z weselników źle się poczuł i postanowił zadzwonić na numer alarmowy.

Opisał swoje dolegliwości. Jednocześnie zasugerował, że objawy wskazują na zażycie narkotyków.

Medycy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, wykryli, że to nie był odosobniony przypadek. Wielu innych gości zgłaszało podobne problemy. Mieli bóle brzucha, wymiotowali, a jeden weselnik potrzebował nawet natychmiastowej pomocy.

Pewna kobieta relacjonowała, że była totalnie zamroczona. Leżała w samochodzie na parkingu i nie mogła się ruszyć. Sprawa od razu wydała się bardzo niepokojąca.

Dramatyczne skutki wesela

Pierwotnie podejrzewano, że doszło do zbiorowego zatrucia pokarmowego. Później okazało się natomiast, że weselnicy byli pod wpływem narkotyków.

Media podały, że... lasagna serwowana przez firmę cateringową była "doprawiona" THC. Jest to główny składnik marihuany.

W związku z tym aresztowano szefową weselnego cateringu. Taki sam los spotkał również pannę młodą. Śledczy ustalili, że właśnie ona dostarczyła na imprezę THC i zleciła, by ta substancja została dodana do jedzenia. Niektórzy goście wnieśli oskarżenie. Rozprawę zaplanowano na lato.

Zobacz także: Propozycja metropolity ws. Mariupola. "Jest tutaj szeroko omawiana"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić